Szukaj

Mówili, że pozbyła się prezentu od Barona. Zapłakana Blanka tłumaczy, co się stało: „Ja się po prostu przestraszyłam”

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska po powrocie z Egiptu przeżyła chwile grozy. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć tę historię. Co jej się przydarzyło?

Blanka Lipińska i Baron przez kilka miesięcy tworzyli jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Kiedy ujawnili, że są razem, ich profile społecznościowe pękały od wspólnych zdjęć i relacji z romantycznych chwil. Ich związek nie przetrwał jednak i zakochani się rozstali, o czym autorka bestsellerów poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Pisarka poleciała na wakacje do Egiptu, gdzie dochodziła do siebie w otoczeniu przyjaciół.

Okazuje się, że po powrocie z wczasów, pisarka przeżyła prawdziwe chwile grozy. Co się jej przytrafiło?

Blanka Lipińska po rozstaniu z Baronem przeżyła chwile grozy. Co się stało?

Blanka, chociaż zakończyła związek z Baronem, nadal wierzy w miłość. Jednak swoje odchorować musiała, więc gorące plaże Egiptu wydawały się słusznym wyjściem. Poleciała na wakacje. Jednak kiedy już wróciła do kraju, przeżyła prawdziwą traumę. O tym co się stało opowiedziała na Instastory.

Ostatnio Lipińska pozbyła się z samochodu kolorowej folii, którą go okleiła na jednej z randek z Baronem. Oczywiście od razu poszła fama, że w ten sposób pozbywa się wspomnień. Okazuje się jednak, że powód był inny. Twierdzi, że zrobiła to z obawy o swoje życie, a z naklejkami jej samochód był zbyt charakterystyczny.

Pewnego dnia zwróciłam uwagę, że jedzie za mną samochód od samego centrum aż do Wilanowa. Wystraszyłam się, zgubiłam w końcu ten samochód, serce mi waliło. Weszłam do domu, zamknęłam się na cztery spusty i z płaczem zadzwoniłam do mojego przyjaciela, a potem do mojej menedżerki, że ktoś za mną jeździ, że ja się boję. Mało wariatów jest na świecie? Zapamiętałam rejestrację (…), okazało się, że to był paparazzi…

Straszne przeżycie spowodowało, że podjęła decyzję, że odklei folię z auta.

Wtedy podjęłam decyzję o rozklejeniu samochodu i nie ma to nic wspólnego z tym, że pozbywam się ostatnich prezentów od Alka Barona! Ja się po prostu bałam. Jestem tylko człowiekiem, napisałam trzy powieści erotyczne i zdaję sobie sprawę z tego, że na świecie jest cała masa wariatów. To jest bardzo niesprawiedliwe, że musiałam się pozbyć prezentu, który mi się podobał, tylko dlatego, żeby czuć się bezpiecznie – zapewniała z oczami pełnymi łez w relacji.

Pozostaje tylko współczuć Blance, że przeżyła taką traumę. Obecnie po mieście śmiga nie dość, że różowym mercedesem, to jeszcze z bardzo charakterystyczną, spersonalizowaną rejestracją.

Zdjęcia w galerii.


Blanka Lipińska na Instastory

Blanka Lipińska na Instastory

Blanka Lipińska na Instastory

Blanka Lipińska na Instastory

Blanka Lipińska przyjechała na zakupy

Blanka Lipińska przyjechała na zakupy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×