Szukaj

Blanka w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Baronem. Otworzyła się jak nigdy. „W nim jest inna mądrość”

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska pierwszy raz od rozstania z Baronem udzieliła wywiadu. Jak spędziła czas w Egipcie? Na kogo wsparcie może liczyć? Czy nadal wierzy w miłość?

Blanka Lipińska jest autorką książki, na której podstawie powstał film 365 dniProdukcja zdobyła popularność na całym świecie i przyniosła pisarce rozpoznawalność. Jak zdradziła w rozmowie z Party, jej książki są pożądaną lekturą w wielu miejscach Właśnie sprzedano licencję do 25 krajów.

Lipińska wyznała, że fakt, że może zapewnić niezależność finansową sobie i swoim bliskim jest dla niej największym osiągnięciem:

Pieniądze, które zarobiłam, zapewniły mi i mojej rodzinie gigantyczne poczucie bezpieczeństwa. Nie pochodzę z bogatego domu. W zeszłym roku moja mama została zwolniona z pracy na parę dni przed wejściem w okres ochrony przedemerytalnej, a ja wiedziałam, że mogę dać jej poczucie bezpieczeństwa, jakie ona dawała mi przez większość życia.

Blanka Lipińska o rozstaniu z Baronem i miłości

Chociaż Blance doskonale układa się w życiu zawodowym, niedawno rozstała się ze swoim partnerem, Baronem. Sama poleciała na wakacje do Egiptu, gdzie regenerowała siły w otoczeniu przyjaciół. Jak powiedziała Lipińska w rozmowie z dwutygodnikiem, mogła liczyć na wsparcie bliskich:

Miałam znajomych z Al-Dżuny, doleciała do mnie stylistka fryzur Agnieszka, więc na brak towarzystwa nie mogłam narzekać. Byłam też w kontakcie z menadżerką, terapeutką i rodziną. Z taką ekipą, realną i wirtualną, nie było mowy o samotności.

W tej samej rozmowie pisarka zdradziła, że jej z Baronem połączyło ją nietuzinkowe spojrzenie na świat. Co więc poszło nie tak?

Alek jest bardzo poprawny, dyplomatyczny, nie pokazuje zbyt wiele i nie wpuszcza obcych do swojego świata. W nim jest inna mądrość. Jako mężczyzna z moim sukcesem radził sobie wyjątkowo dobrze. Połączyło nas jedno: oboje mieliśmy nietuzinkowe spojrzenie na życie i świat. Wychowaliśmy się w polskiej kulturze, ale nie do końca zgadzaliśmy się z jej założeniami. Jako para nie zawsze zgadzaliśmy się we wszystkich kwestiach, ale… teraz nie ma to już żadnego znaczenia.

Blanka dodała, że chociaż rozstała się z partnerem, nadal wierzy w miłość. Wzorem są dla niej rodzice, którzy od lat tworzą szczęśliwy związek:

Oczywiście, że ciągle wierzę w miłość. Popatrz na moich rodziców — są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Bez niej życie nie ma żadnego sensu. Więc z optymizmem, ale bez naiwności, patrzę w przyszłość, bo wszystko jeszcze przede mną.

Całą rozmowę z pisarką można przeczytać w nowym wydaniu magazynu Party, który do sprzedaży trafił w poniedziałek.


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Uroczysta premiera filmu 365 dni - Blanka Lipińska z rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×