Blanka Lipińska i Edyta Herbuś nieźle się „poprztykały” w programie na żywo. Poszło o związki z facetami. Od tej strony ich nie znaliśmy!

Blanka Lipińska i Edyta Herbuś

Blanka Lipińska i Edyta Herbuś

Blanka Lipińska i Edyta Herbuś starły się ze sobą. Wszystko pokazano w programie na żywo. Co spowodowało spięcie gwiazd?

Blanka Lipińska to jedna z najpoczytniejszych polskich pisarek. Jej bestseller 365 dni został zekranizowany i przyniósł jej popularność na całym świecie. Twórczość Polki ma duże grono zwolenników, jak i przeciwników. Ci drudzy zarzucają jej, że zbyt eksponuje wątki erotyczne i szkodzi sprawie feministycznej. Autorka wielokrotnie odpowiadała na ich oskarżenia.

Edyta Herbuś pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako tancerka. Cały kraj poznał ją dzięki występom w Tańcu z gwiazdami. Próbowała też sił jako aktorka i prezenterka telewizyjna. 7 uczuć, Jak pokochałam gangstera, Pierwsza miłość, Klan – to niektóre produkcje, w których zaprezentowała talent.

Dziś gwiazdy pojawiły się w Dzień Dobry TVNby porozmawiać na temat… kłótni w związkach.

Blanka Lipińska i Edyta Herbuś starły się ze sobą

Pisarka wyznała przed kamerami, że ma kłótliwy charakter i pracuje nad nim na terapii. Dzięki temu tłumi w sobie negatywne emocje. Blanka nie lubi się kłócić ze swoim partnerem, ale za to uwielbia godzić.

Właśnie dlatego kochanie się z tobą kłócę – nieoczekiwanie zwróciła się do niego ze studia.

Przemyślenia Lipińskiej nie spodobały się Herbuś. Tancerka jest przeciwniczką tłumienia emocji. Z tego powodu zasugerowała rozmówczyni, że jej terapia nie przynosi owoców.

To coś kiepsko twoja terapia działa, jak ty w środku krzyczysz. Trzeba właśnie na zewnątrz wydobywać z siebie… – wyrzuciła z siebie. I dodała z całą stanowczością: – Uważam, że kłócić się trzeba jak już, to zamaszyście. Ja tak właśnie robię. Uważam, że kłótnia polega na tym, że nadrabia się zaległości w wyrażaniu różnych rzeczy i to jest potrzebne.

Oglądaliście wydanie DDTVN z drobnym spięciem Blanki i Edyty? Musimy przyznać, że była to spora gratka dla fanów obu pań – w końcu do tej pory niewiele wiedzieliśmy o tym, jakie mają podejście do związków.

Blanka Lipińska i Edyta Herbuś – ich relacje z mężczyznami

Blanka ma na koncie medialny związek z Baronem z zespołu Afromental. Dziś ma nowego partnera. Niestety nie przedstawiła go opinii publicznej. Edyta natomiast żyje u boku Piotra Bukowieckiego – ex-partnera Doroty Gardias.


Blanka Lipińska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Blanka Lipińska - Pinko Fashion Show wiosna - lato 2023

Edyta Herbuś z partnerem

Edyta Herbuś z partnerem

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Blanka Lipińska - pokaz Łukasza Jemioła

Komentarze

 • Gość pisze:

  Problemy Polek… Skupiają się tylko i wyłącznie na portkach, bo bez portek, jako jedyne na świecie, nie znacza nic…. Strasznie niskie poczucie wartości… Czy wy w ogóle potraficie funkcjonować, spełniać się same, podróżować, spełniać marzenie, realizować pasję, nie pytając nikogo o zdanie, i być szczęśliwymi? Wątpię…. Wolicie być nieszczęśliwe z kimś, niż spełnione w pojedynkę. Stąd tyle nieudsnych związków w Polsce, na siłę, z powodu desperacji, stąd ta obluda, bo żyjecie pod presją spoleczenstwa, rodzin, polityków, ba, pod swoją własną presją również….

 • Tts pisze:

  Blaneczka napisz poradnik jak Rusin… będą kwadratowe jaja!!! Świat zwariował… tragifarsa normalnie.

 • Gość pisze:

  oj pawełku lepiej tańcz jak blania zagra, bo inaczej cie zniszczy i jeszcze bełkot napisze o tobie. toksyczna, wredna patola

 • Gość pisze:

  aaaaaaaaaahahahah lipinska ekspert od związków- made my day!!! ona tego chłopaka zajedzie psychicznie i fizycznie!
  nawet tutorial nagrała w 2 częściach 😀

 • Gość pisze:

  Ty gościu do psychiatry się przejdź

 • Gość pisze:

  Jak inni nie znam ale kisiel kisiel kisiel pachnie 2000 bld $€£¥ prąd woda gaz czołgi olej cukier on itd nie ma nic za darmo chyba źe na karte vitay i 100000l na ringu radomia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×