Odkrycie na Instagramie Blanki Lipińskiej mówi smutną prawdę o jej relacji z Baronem. A przecież było tak pięknie

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron przez kilka miesięcy byli w związku. Teraz przestali obserwować swoje profile na Instagramie. To koniec ich przyjaźni?

Blanka Lipińska Baron spotykali się przez kilka miesięcy. Początkowo ukrywali swoją relację, gdy jednak ich wspólne zdjęcia obiegły kolorową prasę, postanowili potwierdzić, że są razem. Od tego momentu co jakiś czas pokazywali w social mediach urocze fotografie. Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie zburzyć tej sielanki, zakochani postanowili się rozstać.

O tym, że ta relacja należy już do przeszłości, Lipińska poinformowała w oficjalnym oświadczeniu, które opublikowała na Instagramie. Od tego momentu zdarzało się jej wypowiadać na temat byłego partnera. Zawsze starała się przy tym zachować klasę. Tak jak wtedy, gdy media obiegły doniesienia, że Baron spotyka się z Sandrą Kubicką. Pisarka w rozmowie z Jastrząb Post pokusiła się o krótką wypowiedź:

A co mnie to obchodzi. Przecież mnie tam nie ma. To jest związek Barona i Sandry Kubickiej, więc nie ma tam Blanki Lipińskiej.

Blanka Lipińska i Baron przestali obserwować swoje profile na Instagramie

Chociaż Baron przez pewien czas nie komentował nowego związku, niedawno postanowił potwierdzić, że spotyka się z Sandrą Kubicką. Opublikował gorące zdjęcie z modelką, w którego opisie ujawnił, że łączy ich silne uczucie:

Bonnie and Clyde. Tak wygląda szczęście, przyjaźń, radość, pasja, spokój, miłość. Dziękuję, że Jesteś @sandrakubicka.

Mimo iż na post zareagowało sporo osób, wśród nich nie było Blanki LipińskiejPudelek donosi, że pisarka przestała obserwować profil muzyka na Instagramie. Ten podobno także już nie śledzi jej postów:

Śledztwo CSI Pudelek wykazało bowiem, że zarówno pisarka, jak i gitarzysta przestali obserwować się na Instagramie – czytamy na portalu.

Przypomnijmy, że Lipińska na temat aktywności Barona na Instagramie wypowiedziała się w rozmowie z Jastrząb Post. Ujawniła, że to nie ona przestała go obserwować:

Uważam, że Instagram robi coś dziwnego. Albo znika parę tysięcy followersów, albo zaczynam obserwować kogoś, kogo nie obserwowałam. Ale miałam też kilka osób z Chin, z Rosji i z jakiegoś innego kraju zalogowanych na moim koncie więc faktycznie hakerzy prawie przejęli mi konto.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

alekbaron_245695667_386606456284415_55759521627133169_n

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×