Szukaj

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie przed wolumetrią twarzy, ale my patrzymy na jej weselną fryzurę. Tak wyglądała 12 lat temu

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska na Instagramie pokazała swoje zdjęcie sprzed 12 lat. Fryzura jest szałowa. Jak wyglądała pisarka przed ingerencją w urodę?

Blanka Lipińska zyskała sławę, odkąd wydała pierwszą książkę z serii 365 dni. Trylogia okazała się ogromnym komercyjnym sukcesem. Zainteresowanie było tak duże, że zdecydowano o jej ekranizacji. By podsycić czas oczekiwania, produkcja stopniowo dawkowała informacje na temat filmu. O tym, kto wcieli się w głównych bohaterów, oficjalnie poinformowano dopiero na początku grudnia, kiedy zdradzono pełną obsadę.

Film, podobnie jak książka, okazał się wielkim sukcesem. Trafił na Netflixa i od tej pory o Blance i jej 365 dniach jest głośno na całym świecie, a aktorzy mogą powiedzieć o początku międzynarodowej kariery. Michele Morrone, który wystąpił jako Massimo, nie może się opędzić od propozycji współpracy. Fani już odliczają dni do premiery kontynuacji.

Wraz z sukcesem przyszły też ogromne pieniądze. Lipińska może sobie pozwolić na poprawianie urody. Nie ukrywa, że lubi poprawić to i owo. Wszystkim chwali się na Instagramie. Jak wyglądała przed ingerencją chirurga?

Blanka Lipińska na zdjęciu sprzed 12 lat. Jak wyglądała?

Blanka w social mediach informuje o zabiegach, jakie przeszła. Nie ukrywa tego, że korzysta z medycyny estetycznej. Poprawiła sobie usta, a z policzków wycięła torebki tłuszczowe.

Kilka dni temu wyznała, że ma za sobą kolejną metamorfozę. Marzyły jej  się dłuższe zęby, dlatego zdecydowała się na bonding. Jak podaje portal hellozdrowie, jest to „metoda, która umożliwia odbudowę zębów i pokrywanie ich przebarwionych powierzchni”. Efektem jest zachwycona. Oczywiście podzieliła się tym z fanami.

Dobrze zauważyliście – mam bonding zrobiony, zrobiłam go wczoraj. Natomiast jeszcze nie mogę się nim wam pochwalić, bo moja kochana doktor powiedziała, że to nie jest jeszcze to, czym można się chwalić, więc nie będę się tutaj do was szczerzyć. Aczkolwiek faktycznie widać, że mam większe zęby, są super. Wczoraj każde lustro było moje, chyba przez całe życie się tyle nie uśmiechałam, co wczoraj, więc jak już doktor skończy, to bądźcie pewni, że zaprezentuję wam ten szereg białych zębów.

A jak wyglądała, zanim skorzystała z osiągnięć medycyny estetycznej? W piątek podzieliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym 12 lat temu – przed, między innymi, operacją policzków. Na fotce widzimy uśmiechniętą od ucha do ucha młodą kobietę. Rzeczywiście, zęby inne, ale rzęsy zrobione, a jakże. Uwagę także przyciąga weselna fryzura celebrytki. To prawdziwy krzyk mody tamtego czasu – opaska na głowie i loki.

Zajrzyjcie do galerii.


Blanka Lipińska 12 lat temu

Blanka Lipińska 12 lat temu

Blanka Lipińska - kiszonki od Barona

Blanka Lipińska - kiszonki od Barona

Blanka Lipińska poprawiła zęby

Blanka Lipińska poprawiła zęby

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×