Beata Kozidrak upokorzona w studiu „DDTVN”. Bezlitośnie podsumowano incydent z jazdą po alkoholu. Wszystko na oczach widzów

Beata Kozidrak DDTVN

Beata Kozidrak DDTVN

Beata Kozidrak na początku maja usłyszała wyrok za jazdę samochodem po spożyciu alkoholu. W śniadaniówce bez ogródek podsumowano decyzję sądu. To kolejny cios dla wokalistki.

Beata Kozidrak nie ma za sobą najlepszego czasu, ani najlepszej prasy. Po tym, jak we wrześniu zeszłego roku policja przyłapała ją na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu, nieustannie gości na okładkach kolorowych gazet. Wokół tego co zrobiła, wybuchł ogromny skandal. Po kilku godzinach od ujawnienia sensacji sama zainteresowana wydała oświadczenie, w którym przeprosiła fanów i przyznała się do winy.

Mijają miesiące, a echa skandalu nie milkną. Na samym początku wokalistka zniknęła z show-biznesu. Teraz zaczęła powoli wracać na scenę i przed kamery. Wystąpiła między innymi w programie Mask Singer. Po tym jak zakończyła się jej przygoda z show, gościła na kanapie Dzień Dobry TVN, gdzie Ewa Drzyzga zapytała o to, czy po tym jak sprawa w sądzie dobiegnie końca, udzieli w końcu szczerego wywiadu.

Pewnie tak, ja nie mam nic do ukrycia. Życie nas zaskakuje i w różnych momentach coś się może wydarzyć. To jest trudny zawód, nie każdy o tym wie, stresujący bardzo. Jestem osobą, zresztą byłam zawsze, bardzo pracowitą, odpowiedzialną za to, co robię. Może za bardzo… – wyznała na antenie.

Beata Kozidrak upokorzona na antenie DDTVN

Beata za swój czyn nie uniknęła oczywiście konsekwencji prawnych. 4 maja odbyła się kolejna już rozprawa, a gwiazda usłyszała wyrok: kary grzywny w wysokości 200 stawek dziennych (wysokość jednej to 250 złotych), zakazu prowadzenia auta na czas 5 lat oraz obowiązku uiszczenia kwoty 20 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej i pokrycia kosztów postępowania sądowego.

Sąd jako okoliczność łagodzącą podał w uzasadnieniu dorobek artystyczny piosenkarki. W czwartkowym wydaniu DDTVN podczas przeglądu prasy Ewa Ewart skomentowała jeden z artykułów, który ukazał się w Rzeczpospolitej – zatutułowany Gdyby Chopin żył i jeździł.

No faktycznie, Kozidrak ma się czym pochwalić. Czy Chopin mógłby liczyć na podobnie łagodny wymiar kary, gdyby sobie popił? Czy w przypadku osób z dorobkiem, tego rodzaju ekscesy, jak jazda po pijanemu z dwoma promilami alkoholu we krwi, czy można to łagodnie traktować? – pytała Ewa Ewart przeglądając gazetę.

Obojętni na jej słowa nie pozostali też prowadzący, czyli Marcin Prokop i Dorota Wellman. Dziennikarze przytaknęli, że prawo powinno być równe dla wszystkich. Przypomnijmy, że adwokat piosenkarki nie jest zadowolony z wyroku i sugerował kolejną apelację, w której będzie domagał się zmniejszenia grzywny.


Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Anna Kalczyńska nabija się z Beaty Kozidrak

Anna Kalczyńska nabija się z Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Komentarze

 • Gość pisze:

  Straszne jest to że mamy tak dużo tolerancji, empatii dla pijaków. Wstyd, BJ

 • Gość pisze:

  Dobrze podsumowane, sama prawda

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  Porównywanie niemłodej grafomanki z geniuszem kompozytorskim, szczególnie za młodu, jest wyrazem wypaczonego gustu i żałosnego poziomu porówujących.

  • Maja pisze:

   Można porównywać co się chce z czym się chce i wyciągać różnice więc komentarz trochę głupawy. A to powiedział profesor na wykładach więc do szkoły Łukaszu 😉

 • Gość Terenie ino pisze:

  Pani Beata i tak już największą siarę za ten wyczyn poniosła. Zastanawiające są te komentarze innych ” gwiazd „. Zwykła wiocha. Z szacunkiem dla wsi.

 • Gość pisze:

  Widać po Kozidrak,że lubi wypić. Twarz nienaturalnie opuchnieta,stara łupa. Za jazdę na podwójnym gazie,to mały wyrok. Ona tego nawet nie odczuje.

 • Gość pisze:

  Powinni Kozidrak wykluczyc z showbizu.
  Beata wstyd a przede wszystkim mogl ktos zgninac a ona ma to gdzies

  • GośćDonata pisze:

   Tak ona powinna zejść z oczu ludziom to wstyd pijaczka mogła zabić każdego znasz. Won z nią .

  • Niech będzie "iks de" pisze:

   Tak, tak… Cancel culture w pełnej okazałości. „Ona ma to gdzieś” – co Twoim zdaniem ma zrobić? Popełnić samobójstwo czy wstąpić do klasztoru? Przyznała się, dostała wyrok, wykona go i po sprawie.
   Nie pochwalam tego co zrobiła – nikt nie pochwala. Ciekawi mnie ile jednak z tych osób, które tak jej to wypominają, jechało kiedykolwiek z większą prędkością na drodze niż można było… Takie zachowanie również przyczynia się do zwiększenia niebezpieczeństwa, czyż nie?

 • Gośćsddvocho pisze:

  Mam w dupie Chopina ! KOZIDRAK JEST DLA MNIE WZOREM ARTYSTYCZNYM

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia jej źycie jej sprawa a chopina juź nie ma ale jak kazdy lubi pić palic i pierd..lic oczyw4ście nad morzem łowiąc ryby za swoje i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×