Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się w klinice. Termin porodu minął wczoraj. Czy to już?

Barbara Kurdej-Szatan pojechała do kliniki

Barbara Kurdej-Szatan pojechała do kliniki

Barbara Kurdej-Sztan wczoraj miała termin porodu, ale Heniowi najwyraźniej nie spieszy się na świat. Jednak dzisiaj na jej Instastory pojawiła się relacja z kliniki. Czy to już?

Barbara Kurdej- Szatan z niecierpliwością oczekuje drugiego dziecka. Niedawno prosiła fanki o rady, jak przyspieszyć moment porodu. Przy okazji obiecała, że zdjęcie, które opublikowała, to jej ostatnia sesja ciążowa.

No i gdzie ten nasz Hendryk ? (Hania mówi HenDryk, więc tak musi być ) Siedzi w tym swoim domku i wyjść nie chce. Kobitki – jakieś sposoby na naturalne przyśpieszenie owego ważnego momentu ? P.S. Obiecuję, że to już ostatnia moja sesja ciążowa. Tatusiowi też się należało 😀 – napisała.

Jeszcze jednak musi poczekać, kiedy na świecie pojawi się mały Henryk, dla którego imię wybrała starsza siostra, Hania. Według przewidywań lekarzy na porodówkę powinna trafić w połowie września, ale ona przewiduje, że urodzi wcześniej:

Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! – wyznała w rozmowie z Super Expressem.

Nie sprawdziły się ani prognozy specjalistów, ani przeczucia aktorki. Termin minął, a Henio nie spieszy się na świat.

Barbara Kurdej-Szatan w klinice. Dlaczego?

Czas płynie nieubłaganie, a wyczekiwany przez wszystkich, a zwłaszcza przyszłych rodziców, synek Basi nie spieszy się na świat. Termin porodu planowany był na 11 września, jak zdradziła aktorka jednej z internautek. Barbara czuje się  dobrze i w pełni korzysta z ostatnich chwil. Nie tylko pojawia się na różnych imprezach branżowych, ale wybrała się także na wizytę do luksusowej kliniki kosmetycznej. Z szerokim uśmiechem przyznała, że korzysta z możliwości:

Skoro mały jeszcze nie wychodzi, a nogi mi puchną, korzystam zatem i przyszłam na endermologię – poinformowała  z na swoim Instastory.

Jak widać, Basia do końca wykorzystuje ostatni wolny czas przed pojawieniem się synusia.


Barbara Kurdej-Szatan w klinice

Barbara Kurdej-Szatan w klinice

Barbara Kurdej-Szatan w klinice

Barbara Kurdej-Szatan w klinice

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze sztuki

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze sztuki "W łóżku z rabusiem"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×