Antek Królikowski jedną publikacją wspomniał ojca i Franciszka Pieczkę. Do tego oddał hold nowej miłości. Wzruszające

Antek Królikowski, Paweł Królikowski

Antek Królikowski, Paweł Królikowski

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca Pawła Królikowskiego. We wzruszającym nagraniu na Instastory nawiązał do miłości. Czym się podzielił z fanami?

Antek Królikowski to syn Pawła Małgorzaty Królikowskich, który odziedziczył talent po rodzicach i poszedł w ich ślady. Ma w swoim CV całkiem pokaźna ilość produkcji, między innymi: Bad Boy, Jak pokochałam gangstera, Miasto 44, Polityka, Wkręceni 2, Dywizjon 303. Prawdziwa historia, Karbala, Czas honoru, Diagnoza, Banksterzy, Weekend, 39 i pół, Swingersi. 

Jednak media w ostatnim czasie skupiły się raczej na jego rozstaniu z żoną Joanną Opozdą. Aktorska para sformalizowała związek latem ubiegłego roku. W lutym na świat przyszedł ich syn Vincent, jednak jego rodzice rozstali się krótko przedtem. Obecnie sytuacja między nimi jest bardzo napięta. Mimo to Antek buduje życie u boku nowej partnerki. Wygląda na to, że to ta jedyna, czemu dał wyraz w mediach społecznościowych.

Antek Królikowski wspomina ojca. Wzruszający cytat o miłości

W czwartek na Instastory Antka Królikowskiego trafił fragment serialu Ranczo, w którym Paweł Królikowski przez wiele lat wcielał się w uwielbianego przez widzów Kusego. W udostępnionej scenie bohater grany przez nieżyjącego już aktora, udziela życiowej rady Stachowi Japyczowi, którego grał, co znamienne, zmarły niedawno Franciszek Pieczka.

Na miłość nigdy nie jest za późno. Za to na samotność zawsze jest za wcześnie – mówi Kusy.

Dlaczego akurat ten fragment udostępnił Antek? Trudno nie dopatrywać się nawiązania do obecnej sytuacji życiowej młodego Królikowskiego. Aktor od rozstania z żoną jest w związku i u boku nowej ukochanej wydaje się być  spokojny i szczęśliwy. Wypowiada się o niej w piękny sposób.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. […] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – powiedział dwutygodnikowi Party.

W innej rozmowie wyznał, że jest pewien, że jego nieżyjący ojciec, zapewne martwiłby się o niego w obecnej sytuacji, ale nigdy nie straciłby wiary w syna i jego decyzje.


Antek Królikowski wspomina ojca i pisze o miłości

Antek Królikowski wspomina ojca i pisze o miłości

Antek Królikowski wspomina ojca i pisze o miłości

Antek Królikowski wspomina ojca i pisze o miłości

Antek Królikowski wspomina ojca i pisze o miłości

Antek Królikowski wspomina ojca i pisze o miłości

Komentarze

 • Gośćkamila pisze:

  Lubię Antka i rozumiem że z aską nie wytrzymał bo to wyniosła i konfliktowa kobieta,dobrze zrobił bo nie warto życia marnować w nieudanym związku.Ja jemu i Izabeli kibicuje i życze dużo szczęścia i spokoju.

 • Gość pisze:

  zdrada nie jest najgorsza rzeczą jaka można zrobić drugiemu człowiekowi , co maja powiedzieć zony , które są uzależnione od swoich mężczyzn , a on je bije i bije dzieci , albo upija się codziennie i robi awantury albo co najgorsze dla mnie , śmierdzi

  • Gość alicja pisze:

   Dokładnie i trzeba pamiętać że to działa w dwie strony bo nie zawsze facet jest oprawcą,bo zdarzają się i takie kobiety.

 • Gość pisze:

  zenujace sa te komentarze , zdradził zdradził Krolikowscy zdradzają , mogła za niego nie wychodzić i uważać w łóżku , to by jej nie zdradzał , oni nawet nigdy nie mieszkali razem , ślub na niby , małżeństwo na niby , kocha inna , rozdział z Opozda jest za nim , za nią tez powinien być , razem maja wychowywać syna i przestać jojczyć

 • Marysia pisze:

  Tylko ze facet F Pieczka ni zradzal żony więc porównanie do bani wrecz.

 • Gość pisze:

  Puscil zone i nadal ja upokarza bezceremonialnie gadajac o kochance. Co za porazka z tego goscia.

 • Gość pisze:

  chyba nic juz nie uratuje jego reputacji

 • Gośćewa pisze:

  Człowieku bardzo obłudny mając żonę i syna ty kochance fanfary śpiewasz ciekawe kiedy wreszcie ja rzucisz i następnej będziesz śpiewał fanfary . Dorośnie wreszcie .

  • Gość jowita pisze:

   Polacy to straszny naród,jak czytam te komentarze to aż na wymioty wzbiera.To jest ich życie i mają prawo przeżyc je po swojemu,a wy piszący takie obelgi w niczym nie jesteście lepsi,wręcz przeciwnie,dużo, dużo gorsi.

 • Daria pisze:

  Kochliwy są wszyscy Krolikowscy a żony siedzą cicho a tutaj w serialu pojawiła się Opozda

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×