Szukaj

Antek Królikowski upamiętni ojca w hollywoodzkim stylu. Podjął się kosztownego wyzwania

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski chce w wyjątkowy sposób upamiętnić swojego ojca, Pawła. Co zamierza zrobić? Znajomi z otoczenia rodziny Królikowskich zdradzają szczegóły. 

Antek Królikowski na początku roku pożegnał ojca, Pawła. Aktor w tym trudnym czasie dla bliskich nie zostawił ich samych. Na chwilę przeniósł się do domu rodzinnego i pomagał mamie, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej w codziennych obowiązkach. Dowodem na to, że dobrze sprawdził się w swojej roli, mogą być słowa aktorki, która w rozmowie z Galą mówiła:

Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. Mówił: „Choć, zrobimy zdjęcie, chodź, pokażę ci, jak to działa…”. Wcześniej nie miałam do tego serca – opowiadała gwiazda.

Antek Królikowski chce nakręcić film o swoim ojcu

Antek nie tylko pomagał mamie w codziennych obowiązkach, ale także aktywnie włączył się w organizację Festiwalu Kultury i Piosenki Polskiej i Czeskiej w Kudowie-Zdroju, podczas którego upamiętniono Królikowskiego. Jak donosi Świat&Ludzie, mężczyzna w jeszcze jeden sposób chce uczcić pamięć o ojcu.

Antoni podobno planuje nakręcić film, w którym przedstawiłby postać Pawła. Informator tygodnika donosi, że aktor ma już pomysł na scenariusz:

Paweł był artystą, społecznikiem, ale dla Antka przede wszystkim fajnym tatą. I Antek chce też to pokazać w filmie. Ma już pomysł na scenariusz — donosi osoba z otoczenia Królikowskich.

Magazyn podaje, że jeszcze rok temu Antek chciał zrealizować film, w którym jego ojciec zagrałby główną rolę. Niestety postępująca choroba nie pozwoliła nakręcić nawet jednej sceny.

Panowie zdążyli jedynie wystąpić razem w serialu Polsatu W rytmie serca, gdzie wcielili się w role ojca i syna. Wspólnie nagrali też piosenkę, która dziś wzrusza do łez. Więcej na jej temat pisaliśmy tutaj.


Antoni Królikowski na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Antoni Królikowski na pokazie mody Rodrigo De La Garza

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Joanna Opozda i Antek Królikowski na premierze filmu Banksterzy

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Paweł Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Dodaj komentarz

  • GośćMMM pisze:

    CO SIĘ NIE ROBI DLA PIENIĘDZY , MAMA WYCHWALA SYNA , SYN CHCE NAKRĘCIĆ FILM – KOCHANI A CO Z GROBEM NASZEGO UKOCHANEGO AKTORA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO 🙁 JEST TAKI ZANIEDBANY 🙁 TAK JAK BY NIE MIAŁ RODZINY – PISZĘ TO ZE ŁZAMI W OCZACH – A OPINIA O GROBIE NASZEGO UWIELBIANEGO AKTORA , JEST PRAWDZIW 🙁

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×