Szukaj

Anna Mucha zagotowała się ze złości: “Po prostu mnie to wk*rwiło”! Tak wściekłej gwiazdy fani jeszcze nie widzieli!

Anna Mucha wada wzroku

Anna Mucha oburzona audycją radiową

Anna Mucha należy do grona tych polskich aktorek, które zawsze mówią to, co myślą. Gwiazda M jak miłość jest mamą dwójki dzieci, zatem w temacie macierzyństwa posiada bogate doświadczenie, w świecie mediów uchodzi nawet za ekspertkę i prekursorkę wielu działań na rzecz młodych matek.

Ania nigdy nie pozostawia bez komentarza kontrowersyjnych tematów dotyczących wychowywania dzieci. Ostatnio gwiazda dała szczególny upust swoim emocjom po tym tym, jak włączyła radio. Całe zdarzenie szczegółowo opisała na swoim profilu:

Właśnie wsiadłam do samochodu i włączyłam radio. To co usłyszałam w tej chwili po prostu mnie wk*rwiło ewidentnie – zaczęła ostro swój wywód.

Gwiazda M jak miłość zdenerwowała się słuchając reklamy radiowej dotyczącej suplementów diety dla noworodków:

Otóż wynaleziono cudowny lek, ponieważ nie wiem czy wiesz, ale twoje dziecko, które zostało urodzone przez cesarskie cięcie i nie przechodziło przez drogi rodne kobiety, nie otrzymało właściwych witamin. Dlatego firma farmaceutyczna ma dla ciebie witaminki – wyśmiewa audycję aktorka

Anna Mucha nie odmówiła sobie wyrażenia własnej prześmiewczej opinii reklamowanego produktu:

Witaminki, które są wspaniałym rozwiązaniem dla takiego maluszka, które się właśnie urodziło, ponieważ niestety ty nie wypchnęłaś go przez swoje drogi rodne, tylko zdecydowałaś się na cesarkę – wyjawiła Anna.

Wyraźnie gwiazda staje w obronie matek, które urodziły swoje dzieci przez cesarskie cięcie:

Nasze dzieci, urodzone przez cesarkę, rozwijają się prawidłowo. Firmy farmaceutyczne powinny zastanowić się nad pozytywnym przekazem – skwitowała aktorka.

Dodajmy, że aktorka wie co mówi, bowiem sama jest mamą córki Stefanii oraz syna Teodora. Zatem o porodzie w różnych odsłonach i suplementach dla noworodków wie z pewnością bardzo dużo.

Co o tym myślicie?

Cenzura w TVP! Zobaczcie co zrobili z piersiami Anny Muchy! Gwiazda jest oburzona

Anna Mucha z partnerem i dziećmi pod obstrzałem paparazzi! Nawet obiadu nie mogli zjeść spokojnie, nie mówiąc już o spacerze

Córka Anny Muchy w centrum zainteresowania! Wystarczyło, że gwiazda pokazała zdjęcie z jej imprezy urodzinowej!


Anna Mucha i Marcel Sora tworzą ładną parę?

×