Szukaj

Złe wieści o Annie Musze. Gwiazda miała wypadek. Na zdjęciach nie wygląda to dobrze

Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha uległa wypadkowi podczas pracy na planie. Gwiazda ma zabandażowaną nogę i chodzi o kulach. O wszystkim poinformowała swoich fanów. Co się wydarzyło na planie filmu Kogel-Mogel 4? W jakim jest stanie?

Anna Mucha to jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich aktorek. Chociaż w świcie kina zadebiutowała już jako dziecko, to największą popularność przyniósł jej serial M jak Miłość. To właśnie tam niemal od dwudziestu lat wciela się w postać Magdaleny Marszałek. Zawiłe perypetie jej serialowej bohaterki są chętnie śledzone przez wiernych fanów serialu. Gwiazda ostatnio zadebiutowała także w roli producentki. Razem ze swoim byłym partnerem i ojcem dwójki dzieci, Marcelem Sorą, oraz obecnym ukochanym, Jakubem Wonsem, stworzyli spektakl Przygoda z ogrodnikiem.

Ania jest też w świetnym kontakcie ze swoimi fanami. Cały czas prowadzi swoje konto na Instagramie i to właśnie tam dzieli się ciekawostkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na jej profilu w social mediach codziennie pojawiają się nowe treści. Fani chętnie z nią dyskutują i zawsze kibicują, gdy informuje o kolejnych premierach z jej udziałem. Dzisiaj jednak miała dla swoich obserwatorów dosyć smutną informację. Niestety podczas pracy zdarzył się wypadek. Jak czuje się aktorka?

Anna Mucha miała wypadek

Aktorka właśnie pracuje na planie filmu Kogel-Mogel 4 i to najprawdopodobniej tam wydarzył się wypadek, o którym poinformowała na Instastory. Gwiazda opublikowała zdjęcie swojej stopy, która jest bandażowana przez jednego z członków ekipy. Dodała też jeden hasztag #dontevenask, co po polsku oznacza: „nawet nie pytaj”. Na kolejnych ujęciach widzimy dwie kule, co oznacza, że Anna Mucha nie może poruszać się samodzielnie i musi odciążyć obolałe miejsce.

Gwiazda serialu M ja Miłość udostępniła także wiadomość od jednego ze swoich fanów. Z ich rozmowy można wnioskować, że sprawcą całego wypadku jest deskorolka, którą widać na zdjęciach w tle. Czyżby Ania chciała wykonać jakieś skomplikowane akrobacje?

Jesteśmy pewni, że pomimo tego incydentu Ani nie opuszcza dobry humor. Aktorce życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności.


Anna Mucha miała wypadek

Anna Mucha miała wypadek

Anna Mucha chodzi o kulach

Anna Mucha chodzi o kulach

Anna Mucha miała wypadek

Anna Mucha miała wypadek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×