NewsyAnna Mucha tak wygląda naprawdę. Mało która gwiazda się tym chwali

Anna Mucha tak wygląda naprawdę. Mało która gwiazda się tym chwali

Anna Mucha pokazała naturalny kolor włosów (fot. KAPiF)
Anna Mucha pokazała naturalny kolor włosów (fot. KAPiF)
Źródło zdjęć: © KAPiF
07.02.2024 11:41

Anna Mucha najwyraźniej zrezygnowała na jakiś czas z farbowania włosów. Pokazała, jakiego koloru rzeczywiście jest jej fryzura. Ciężko zaprzeczyć, że w takim wydaniu raczej nieczęsto widuje się polskie gwiazdy. Fani aktorki natychmiast rzucili się do komentowania.

Anna Mucha od lat uważana jest za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Choć obecnie nie widzi się jej na ekranie tak często jak kiedyś, chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z obserwującymi na mediach społecznościowych. Lubi zaskakiwać internautów i nie inaczej było w przypadku ostatniego z wrzuconych przez nią zdjęć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Mucha pokazała się w naturalnych włosach

Gwiazda znana jest z tego, że ma spory dystans do życia. Wielokrotnie dała tego pokaz, obracając w żart spotykające ją sytuacje. Tak też postanowiła zrobić w przypadku instagramowej fotki, na której zaprezentowała naturalny kolor swoich włosów. Mucha najwyraźniej zrezygnowała z farbowania i postanowiła z dumą prezentować siwiznę, która w ostatnim czasie przyprószyła jej włosy.

Na zdjęciu wyraźnie widać siwe pasemka zdobiące włosy aktorki. Nie omieszkała rzucić humorystycznego komentarza w opisie posta:

Że lata idą, to nic, ale w którą stronę!

Fani nie kryją zachwytu wciąż młodym wyglądem 43-letniej gwiazdy. W komentarzach pojawiły się wyrazy podziwu.

"Wspaniale pani wygląda", "Jak to w którą stronę? Z roku na rok piękniejsza", "Wypisz wymaluj, Krzysztof Ibisz" - zachwalają internauci.
Anna Mucha i naturalny kolor jej włosów (Instagram)
Anna Mucha i naturalny kolor jej włosów (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także