Szukaj

Ile kosztuje zdjęcie z Anną Muchą? Gwiazda ujawniła swój cennik!

Anna Mucha od lat słynie z dość odważnych wypowiedzi w swoich mediach społecznościowych. Tym razem zaskoczyła nawet najczęstszych bywalców jej profilu na Instagramie. Aktorka opublikowała cennik, w którym mówi jasno ile kosztuje zdjęcie z fanem! 

Anna Mucha już wielokrotnie podkreślała, że los nadmorskich plaż nie jest jej obcy. Aktorka regularnie spędza nad morzem piękne chwile, ale od lat jej największą bolączką były śmieci, które zostawiają po sobie turyści. Bez wahania postanowiła wprowadzić w życie swój ciekawy pomysł.

Każdy z was, kto chciałby mieć super zdjęcie z ponętną Anną Muchą, musi spełnić życzenie celebrytki, a w zamian możecie sobie zrobić z nią zdjęcie. O co chodzi?

Pocztówka z wakacji  i garść przemyśleń: 1.to nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2.palenie szkodzi plażom! 3.odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp… co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swój cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) ! 4.w Sopocie na plaży dramatu nie ma… gdyby tylko jeszcze pety znikły … 5.A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci ? ????????❤️ 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek – napisała na swoim Instagramie aktorka.

Jak mawiają przyjemne z pożytecznym. Wystarczy zebrać trochę śmieci, a Anna Mucha będzie do waszej dyspozycji i poza piękną pamiątką z wakacji w postaci jakże modnego selfie z gwiazdą możecie pomóc w ocaleniu naszej planety przed utonięciem w śmieciach, których produkuje się całą masę.

Począwszy od jednorazowych opakowań, słomek kończąc na opakowaniach, w których kupujecie prezenty dla swoich pociech. Bardzo popieramy inicjatywę aktorki, zadbajmy wspólnie o nieskazitelny wygląd naszych plaż!

View this post on Instagram

pocztówka z wakacji ???????? i garść przemyśleń: 1.to nie wstyd sprzątać (po sobie czy nie, wstydu nie ma) 2.palenie szkodzi plażom! 3.odkryłam swój własny cennik, otóż są chwile, miejsca, gdzie czasem robię za tzw. „białego misia”. deptaki, pełne plaże itp… co jakiś czas podchodzi ktoś z prośba o zdjęcie. dziś na plaży odkryłam swoj cennik: strzelę sobie fotę za torebkę zebranych śmieci (z plaży, lasu, wydm lub wody) ! 4.w Sopocie na plaży dramatu nie ma… gdyby tylko jeszcze pety znikły … 5.A może jakiś browar wejdzie w akcje: piwo za worek śmieci ? ????????❤️ 6. A! i kupowanie łopatek i innych gadżetów dla dzieci ma umiarkowany sens, skoro w sezonie wystarczy spacer by zebrać cały komplecik porzuconych zabawek ???? #recycling

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Zobacz: Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają takie same walizki! Kupiły je w sieciówce za niewielkie pieniądze! Wiemy, ile kosztują

Zobacz: Anna Mucha utknęła na lotnisku za granicą i wdała się w awanturę. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie. Reakcje fanów dosłownie ją zamurowały

Zobacz: Anna Mucha przeszła samą siebie! Aktorka wystrzeliła z nową zalotną fryzurą! W takiej odsłonie wygląda jak bajkowa księżniczka!


Anna Mucha - Instagram

Anna Mucha - Instagram

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha wystylizowana na Beyonce

Anna Mucha sexy

Anna Mucha sexy

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×