Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Anna Michalska z Rolnik Szuka Żony 2 wybrała już swojego kandydata?! Świadczy o tym…

Anna Michalska z Rolnik Szuka Żony uważa, że źle wybrała?


Anna Michalik z Rolnik Szuka Żony 2 zasugerowała swój wybór?

Aktualnie trwa druga edycja programu Rolnik Szuka Żony 2. Najbardziej zapamiętanym bohaterem pierwszego sezonu był Adam Kraśko, który bardzo szybko zdobył sympatię telewidzów. W drugim sezonie zaszły zmiany i do grona rolników, którzy poszukują partnerki dołączyła 36-letnia Anna Michalska. Dlaczego zgłosiła się do programu?

Żyję jak w raju, ale brakuje mi męskiego ramienia. Dlatego zgłosiłam się do programu „Rolnik szuka żony”. Z tą różnicą, że tym razem to ja będę szukała męża. – wyznała

Anna pochodzi ze wsi Zalesie niedaleko Skierniewic. Jest po studiach oraz wychowuje syna. Prowadzi również 20-hektarowe gospodarstwo, a na jego terenie drzewa owocowe i stawy pełne ryb. Anna okazała się bardzo popularną uczestniczką. List do niej napisało wielu mężczyzn. Jakie miała wymagania?

Dobrze by było, gdyby zainteresowany mną kandydat wiedział, jak wygląda traktor – żartowała.

Wśród kandydatów był Mariusz. Mężczyzna mieszka w Londynie, ale w Zwoleniu wychowuje się jego syn, więc musiał podzielić życie pomiędzy te dwa miasta. Napisał list do Anny, bo bardzo mu się spodobała. Kiedy ją ujrzał, wiedział, że zaiskrzyło.

Kolejnym kandydatem jest Jakub. Jest handlowcem z Lublina, interesuje się kinem, muzyką i sportem.  Jak zgłosił się do programu?

To mama zwróciła na nią uwagę i zadzwoniła do mnie, bym obejrzał powtórkę programu, ponieważ występuje w nim fajna dziewczyna. Gdy ją zobaczyłem, stwierdziłem, że rzeczywiście jest wyjątkowa. Silna, wie, czego chce od życia, przedsiębiorcza, w dodatku śliczna. Natychmiast napisałem list- wyznał.

Anna testowała umiejętności kandydatów na swoim gospodarstwie. Łatwo nie było, ale również nikt nie mówił, że będzie.

Na którego z nich się zdecyduje?A może już zdecydowała? Podczas minionego odcinka pozwoliła Mariuszowi na… namiętny pocałunek!

Anna Michalska i Mariusz z Rolnik Szuka Żony 2

Anna Michalska i Mariusz z Rolnik Szuka Żony 2

Anna Michalska i Mariusz z Rolnik Szuka Żony 2

Anna Michalska i Mariusz z Rolnik Szuka Żony 2

Anna Michalska i Jakub z Rolnik Szuka Żony 2

Anna Michalska i Jakub z Rolnik Szuka Żony 2

 

Kogo powinna wybrać Anna z Rolnik Szuka Żony 2?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×