Szukaj

Trema zżarła Anię Lewandowską na wielkiej gali. Mówcie co chcecie, ale jej tłumaczenie totalnie nas przekonuje

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska podczas Gali Mistrzów Sportu 2021 zachwycała kreacją. Żona wielkiego zwycięzcy miała też okazję wręczyć nagrodę w jednej z kategorii. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Jak tłumaczy się ze swojej wpadki?

Gala Mistrzów Sportu 2021 była jedną z największych imprez ostatnich miesięcy i tą, na którą zarówno fani, jak i sami nominowani czekali z wielką niecierpliwością. Od marca nie odbywały się żadne tego typu wydarzenia w naszym kraju, dlatego była to jedna z niewielu okazji, by zobaczyć swoich ulubieńców poza zawodami i w znacznie bardziej eleganckim wydaniu.

Ze względu na pandemię forma imprezy została zmieniona. Pierwszy raz po gali nie odbył się słynny bal, na którym bawiły się gwiazdy sportu, nie było też wspólnej porannej jajecznicy. Inaczej wyglądała sama uroczystość. Statuetki nie były wręczane wprost do rąk zwycięzców, musieli oni odbierać je samodzielnie z wyznaczonego stolika. Na sali zabrakło też pięknych okrągłych stołów, a każdy z uczestników siedział na fotelu, który znajdował się w bezpiecznej odległości od pozostałych osób.

Anna Lewandowska: wpadka na Gali Mistrzów Sportu 2021

Wielkim zwycięzcą okazał się Robert Lewandowski, który w minionym roku triumfował w każdym rankingu i wzbogacił swoją kolekcję o kilka nowych statuetek i pucharów. Swoje 5 minut miała tego wieczoru także Anna Lewandowska. Żona piłkarza jak zwykle nie zawiodła i na czerwonym dywanie zachwycała kreacją. Trenerka włożyła wytworną suknię od Dolce&Gabbana.

Zanim Robert odebrał swoje wyróżnienie, Ania miała okazję wręczyć nagrodę w kategorii Sport bez barier. Otrzymała ją 19-letnia Faustyna, która zdobyła medal mistrzostw świata i ustanowiła nowy rekord w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem.

Podczas gali trenerka wyczytała ją jako mistrzynię rzutu oszczepem, szybko jednak zorientowała się jaką gafę popełniła i naprawiła swój błąd. Gwiazda postanowiła na swoim profilu społecznościowym wytłumaczyć się ze swojej wpadki. Zrobiła to przy okazji zaproszenia na kolejny trening live z jej udziałem.

Wolę wystąpienie LIVE na treningu niż na publicznych wystąpieniach. Jak wiecie stres… często występuje. Wystąpienia publiczne nigdy nie były moją mocną stroną. Pracuje nad tym, staram się przełamywać własne bariery – wyjaśniła Ania.

Anna Lewandowska nie ma wielu okazji do publicznych wystąpień i wygłaszania przemowy na żywo. Nie dziwi więc fakt, że trema tego wieczoru zrobiła swoje.


Anna Lewandowska wpadka na gali

Anna Lewandowska wpadka na gali

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Anna Lewandowska – Gala Mistrzów Sportu 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×