NewsyUkochana Macieja Zakościelnego na rajskich wakacjach bez ukochanego. Wybrała inne towarzystwo. Zdjęcia zachwyciły nawet Anię Lewandowską

Ukochana Macieja Zakościelnego na rajskich wakacjach bez ukochanego. Wybrała inne towarzystwo. Zdjęcia zachwyciły nawet Anię Lewandowską

Paulina Wyka na wakacjach
Paulina Wyka na wakacjach
Weronika
12.07.2022 05:00

Maciej Zakościelny to jeden z najpopularniejszych gwiazdorów polskiego kina. Aktor nazywany przez niektórych "polskim Bradem Pittem" znany jest z wielu znanych produkcji filmowych i serialowych. Zagrał główne role między innymi w serialu Czas Honoru, czy filmach Tylko mnie kochaj, Dywizjon 303. Historia prawdziwa, Tylko mnie kochaj, czy Listy do M. 2. 

Przystojny amant polskiego filmu od lat cieszy się uwielbieniem licznego grona fanek, jednak jego serce od dawna jest zajęte. Aktor od 2014 roku jest w związku z piękną modelką, Pauliną Wyką. Wspólnie wychowują dwóch synów: 6-letniego Borysa i 4-letniego Aleksa. Choć para nigdy nie zdecydowała się na sformalizowanie swojego związku, tworzą szczęśliwą rodzinę.

Kim jest wybranka rozchwytywanego aktora? Paulina Wyka to fotomodelka, która ma na swoim koncie współprace z wieloma agencjami i magazynami. Po narodzinach dzieci kobieta postanowiła jednak zakończyć wieloletnią karierę w zawodzie, skupiając się na rodzinie. Wyka rzadko pojawia się na czerwonym dywanie w towarzystwie swojego ukochanego i chociaż jest aktywna na swoich social mediach, ich wspólne zdjęcia również są rzadkością.

Ukochana Maćka Zakościelnego relacjonuje wakacje bez partnera i dzieci

Paulina Wyka zgromadziła na swoim profilu na Instagramie już ponad 20 tysięcy obserwatorów. Partnerka Macieja Zakościelnego zazwyczaj udostępnia swoje selfies, zdjęcia z wakacji lub z sesji zdjęciowych. Fani modelki chętnie komentują jej fotografie, zachwycając się jej olśniewającą urodą. Pod wrażeniem była nawet sama Anna Lewandowska, która zamieściła serię emotikonek.

Piękna 33-latka podzieliła się ostatnio z internautami serią zdjęć, na których pozuje w towarzystwie przyjaciółek. Wszystko wskazuje na to, że kobiety postanowiły oderwać się nieco od życia codziennego, wyjeżdżając na wspólną wycieczkę. Na fotografiach widać na pierwszy rzut oka, że zgrane grono koleżanek doskonale bawi się podczas babskiego wypadu.

Wygląda na to, że nie towarzyszą im partnerzy, ponieważ na ujęciach widzimy wyłącznie panie. Na żadnym ze zdjęć nie widzimy również Macieja Zakościelnego. Aktor w tym czasie prawdopodobnie opiekuje się ich dziećmi.

Życzymy Paulinie udanego wypoczynku.

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka
Paulina Wyka i Maciej Zakościelny
Paulina Wyka i Maciej Zakościelny
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Paulina Wyka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także