Internet zalała fala memów po porodzie Anny Lewandowskiej. Co jeden to lepszy

Memy po porodzie Lewandowskiej

Memy po porodzie Lewandowskiej

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zostali rodzicami po raz drugi. Para właśnie przywitała na świecie córeczkę Laurę. W sieci pojawiły się pierwsze memy.

W 2017 roku na świat przyszła Klara, pierwsza córka Lewandowskich. 4 maja obchodziła swoje trzecie urodziny, a zaledwie dwa dni później dostała długo oczekiwany prezent. Na świat przyszła jej siostrzyczka Laura, o czym dumny tata, Robert Lewandowski, poinformował na swoim koncie społecznościowym, dodając zdjęcie z nowo narodzonym maluszkiem.

Witaj, Maleńka. Witamy na świecie, Laura. Dobra robota Mamusiu – pochwalił się piłkarz na Instagramie.

Post doczekał się wielu komentarzy. Gratulowali nie tylko fani pary, ale także znane osobistości, koledzy z Bayernu Monachium, wielkie gwiazdy europejskiej piłki, co więcej słowa uznania również skierował sam premier, Mateusz Morawiecki, który na Twitterze napisał:

Jeden z moich przyjaciół zwykł mawiać: „Jest tylko jedna rzecz na świecie ważniejsza od piłki nożnej – rodzina!” Serdecznie gratuluję Robertowi Lewandowskiemu coraz liczniejszej rodziny – napisał premier Polski.

Klara Lewandowska została starszą siostrą

Anna Lewandowska, udzielając wywiadów, nie raz wspominała o tym, że planują, by ich córeczka Klara miała rodzeństwo. Dziś to marzenie się spełniło i pierwsza córka Lewandowskich będzie mogła spełniać się w roli starszej siostry. Dziewczynka bardzo czekała na ten dzień i dopytywała, kiedy się on w końcu wydarzy. Na radosną nowinę czekali również liczni fani trenerki. Anna co rusz pokazywała, co się obecnie dzieje w jej rodzinie i jak spędza wyjątkowy czas, jakim jest ciąża. W końcu wszystko stało się jasne. Anna Lewandowska urodziła drugą córeczkę.

Memy po drugim porodzie Anny Lewandowskiej

Choć informacja o drugim porodzie jest jeszcze bardzo świeża, to już doczekała się w sieci swoich memów. Internauci są znani ze swoich bardzo szybkich reakcji, dlatego nie dziwi fakt, z jaką prędkością powstają kolejne. Na fotografiach przedstawiających rodzinę Lewandowskich, możemy przeczytać wiele zabawnych opisów. Niektóre z nich spekulują już nawet na temat trzeciej ciąży.

Spokojnie, na tym nie koniec. Za trzecim razem będzie syn.

Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich po porodzie Laury

Znalazł się także mem, na którym zaplanowano już przyszłe kariery obu sióstr. Lewandowska zwraca się w nim do Roberta:

No dobrze Lewciu… Klara piłka, ale Laura karate!

Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich po porodzie Laury

Jesteście ciekawi, na jakie pomysły wpadli internauci? Sprawdźcie w galerii.


Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich

Memy o Lewandowskich

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×