Szukaj

Anna Kalczyńska porównuje rodzinę do Windsorów. Jej siostra wygląda jak księżna Kate, ale temperamentem bliżej jej do Meghan

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z mamą i siostrą. Porównała je do fotografii Windsorów. Maria wygląda jak Kate, ale temperament ma bardziej podobny do Meghan.

Anna Kalczyńska jest osobą bardzo rodzinną. Już niejednokrotnie pokazywała w sieci męża, Macieja Maciejowskiego, dzieci – syna Jana i dwie córki: Krysię i Hanię.

Gwiazda ma także brata Filipa, który podobnie jak ona jest dziennikarzem, oraz siostrę Marię, najmłodszą w rodzinie, która nie poszła w ślady znanego rodzeństwa, tylko wybrała własną drogę.

Na zdjęciu, które pojawiło się w piątek na Instagramie prezenterki DDTVN możemy podziwiać trzy panie Kalczyńskie. Dziennikarka porównuje zdjęcie do fotografii Windsorów.

Anna Kalczyńska na zdjęciu z mamą i siostrą. Jak wyglądają?

Rok temu we wrześniu zmarł ojciec dziennikarki, Krzysztof Kalczyński. W związku ze zbliżającymi się świętami rodzeństwo zawitało do rodzinnego domu. Pojawiła się przede wszystkim Maria, która jest wiecznie w drodze. Anna zestawiła zdjęcie z matką i siostrą ze zdjęciem królowej Elżbiety II z córką.

Zjazd rodzinny czyli Windsor na Grochowie Anno Domini 2020. Miłościwie nam panująca Królowa pośrodku. #przypiątkumożna #weekend #mama #siostra #rodzina #together #zjazdrodzinny #zrodzinądobrzenietylkonazdjęciach – napisała.

Rzeczywiście, panie wyglądają niezwykle dostojnie. Uwagę przyciąga Maria. Kobieta wygląda jak księżna Kate, ale wiadomo, że charakterem raczej bliżej jej do Meghan.

Maria Kalczyńska: co o niej wiemy?

Maria Kalczyńska to najmłodsza córka Haliny Rowickiej i Krzysztofa Kalczyńskiego. Wcześnie opuściła dom rodzinny, a jej mama komentowała to w jednym z wywiadów:

Trudno się dziwić, bo jest najbardziej ekspansywną w naszej rodzinie – mówiła jej w rozmowie z Życiem na gorąco.

Maria uwielbia aktywność fizyczną. Interesuje się sportem, jeździła konno i uprawiała gimnastykę, co widać na jej fotografiach z podróży. Obroniła tytuł magistra na zagranicznej uczelni Copenhagen Business School. Jak udało się dowiedzieć dziennikowi Fakt, studiowała także prawo i ekonomię na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie. Na swoim koncie ma również trzymiesięczny staż w polskiej ambasadzie w Buenos Aires. W ciągu sześciu lat pracowała w sześciu różnych krajach. Jak widać niespokojny z niej duch. Najwyraźniej kocha życie i szuka najlepszego dla siebie miejsca na ziemi.

Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z dalekich podróży. Ujęcia są nietuzinkowe tak jak właścicielka profilu.


Anna Kalczyńska z mamą i siostrą

Anna Kalczyńska z mamą i siostrą

Maria Kalczyńska

Maria Kalczyńska

Maria Kalczyńska

Maria Kalczyńska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×