Ciężarna Anna Dereszowska w Paryżu odtworzyła słynne zdjęcie Marilyn Monroe. Odważnie!

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska poleciała z córką do Paryża. Jednak pobyt już dobiegł końca, a ona postanowiła upamiętnić go niezwykłą fotografią. Odtworzyła słynną pozę Marilyn Monroe. 

Anna Dereszowska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorek, realizuje się też jako mama. Dotychczas wychowywała dwoje dzieci – 13-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także 6-letniego Maksymiliana, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana.

Aktualnie aktorka oczekuje narodzin trzeciego dziecka. Ciężarna Dereszowska postanowiła wykorzystać czas i poleciała z najstarszą pociechą do Paryża. Pobyt dobiegł końca, a ona będzie miała niezwykłą pamiątkę.

Anna Dereszowska w ciąży w Paryżu pozuje jak Marilyn Monroe

Anna Dereszowska radosne nowiny, że będzie po raz trzeci mamą, przekazała na Instagramie. Udzieliła także pierwszego wywiadu od czasu ujawnienia ciąży.

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni – to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją – mówiła Dereszowska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zdradziła też wówczas, że czuje się świetnie. Okazuje się, że ma na tyle siły i energii, że na razie nie zamierza rezygnować z pracy.

Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii „Tajemnicy zawodowej”. Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy – dodała.

Energię wykorzystała również na wypad z Leną do Paryża. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia ze stolicy Francji. Aktorka pokazała brzuszek na tle Luwru, a na koniec zrobiła fotografię, która będzie świetną pamiątką.

Dereszowska odtworzyła słynna pozę Marylin Monroe. Pozuje z podwiewana przez wiatr sukienką, która łapię zalotnie, żeby nie pokazać zbyt wiele.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

Pod kadrem pojawiło się mnóstwo komplementów pod adresem przyszłej mamy. Piękna!


Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska prezentuje ciążowy brzuch pozując przed Luwrem
Anna Dereszowska prezentuje ciążowy brzuch pozując przed Luwrem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×