Rita Ora bawiła się na evencie w prześwitującej kreacji. Anja Rubik zabrała głos w tej sprawie. Znów pokazała, że lubi iść pod prąd!

Rita Ora, Anja Rubik

Rita Ora, Anja Rubik

Rita Ora wywołała zamieszanie na British Fashion Award. Jej kreacja – zdaniem krytyków – odsłoniła zbyt wiele. Co na to Anja Rubik?

Anja Rubik to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Od lat współpracuje z topowymi światowymi markami. Jej przyjacielem jest między innymi Anthony Vacarello z  Saint Laurent. Zna też tabun innych sław. Wśród nich znajduje się… Madonna.

Z Madonną poznałam się parę lat temu, bo mamy wielu wspólnych znajomych. Ale teraz ponownie spędziłyśmy wspólnie prawie cały wieczór razem, bo na początku wystawa, potem impreza, potem kolacja do drugiej nad ranem, która przeciągnęła się do czwartej – otworzyła się przed reporterką Jastrząb Post. I dodała, że wokalistka w „realu” jest zupełnie inna niż w mediach: – Bardzo skupiona, poważna. Jak mówi o wszystkich projektach, to jest tak bardzo konkretnie. To nie jest ta sama Madonna, którą widzimy u niej na Instagramie. Ona jest bardzo sfokusowana na swojej pracy.

Reporterka naszego portalu poprosiła też Anję o skomentowanie stylizacji Rity Ory z British Fashion Award 2022. Brytyjka postawiła na prześwitującą czerwoną sukienkę, spod której wystawała jej bielizna w tym samym kolorze. Look uzupełniła sandałkami na obcasie.

Kreacja wywołała wielkie kontrowersje w sieci, a duża część ludzi uznała, że Rita nie powinna tak bardzo eksponować swojego ciała w miejscu publicznym.

Anja Rubik o kontrowersyjnej stylizacji Rity Ory

Nasza rozmówczyni uważa, że jeżeli ktoś dobrze czuje się w takim stroju, to śmiało może się w nim pokazać publicznie.

Czemu nie. Jeżeli ona się dobrze w tym czuje i ma pewność siebie, żeby się w ten sposób zaprezentować, to czemu nie. Celebrujmy kobiece ciało.

Jak dodała, nie widzi nic zdrożnego w nurcie naked dress.

Jeżeli dziewczyna czuje się dobrze w tym, czuje się pewnie i czuje się piękna, to czemu nie.

Podzielacie zdanie naszej rodaczki na temat Rity Ory i nowych trendów w światowej modzie? Można się z nią zgodzić lub nie, ale jedno jest pewne. Anja nigdy nie boi się wypowiadać swoich poglądów, nawet jeśli są one w opozycji do opinii większości osób.


Rita Ora

Rita Ora

Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz

Anja Rubik imprezuje z Hailey Bieber, Madonną i Zoe Kravitz

Rita Ora - MTV VMA 2018

Rita Ora - MTV VMA 2018

Komentarze

  • Gość pisze:

    Proponuję już nic nie ubierać bo i tak dupa goła🤮

  • Gość pisze:

    Anna wyglada koszmarnie. Przeraźliwie chuda. Same wiązania skórna na kościach, masakra. Ekspertka od wszystkich i wszystkiego a jak mówi to szkoda nawet komentować

  • Gość pisze:

    Jak inni pi..da i ch..j na widoku to juź źenua ale moźe jakiś arabos się skusi a reszta wiadomo dzynk dzynk niedługo święta i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×