Szukaj

Robert Lewandowski produkuje hity, a Ania zaczyna śpiewać! Za chwilę zawładną rynkiem muzycznym! Tego show-biznes jeszcze nie widział!

Ania Lewandowska w swoich social mediach ogłosiła, że zamierza nauczyć się śpiewać. Co ją do tego podkusiło i czy wpływ na to miał Robert Lewandowski, który jest już związany z muzyką? Zobacz szczegóły.
Robert Lewandowski i Ania Lewandowska

Robert Lewandowski od jakiegoś czasu współpracuje z Donatanem. Piłkarz jest producentem wykonawczym i wspólnie z muzykiem stworzyli już kilka piosenek, których teledyski pobijają sieć. Czyżby pasji do muzyki pozazdrościła mu żona? Ania Lewandowska ogłosiła niedawno, że zamierza nauczyć się śpiewać.

W całą sytuację zamieszana jest Kasia Zielińska. Trenerka próbowała namówić aktorkę, do przyłączenia się do wyzwania 30 dni trenuj z Lewą. Kasia odpowiedziała niemal natychmiast przyznając, że zacznie trenować jeśli Ania Lewandowska zdeklaruje, że nauczy się jednej z piosenek z musicalu. Dodatkowo wspólnie miałyby nagrać do niej teledysk. Chociaż mało kto się tego spodziewał, Lewandowska wyzwanie przyjęła:

Wiesz co Kasiu? Chyba jednak zrobię to. Już jestem na pewnym spektaklu i właśnie będę trenować. Także zaczynam wyzwanie!

Zielińska przyznała, że w takim razie zamierza spełnić daną obietnicę i bierze się za ćwiczenia. Co z tego wyniknie? Efekty tych dwóch wyznać z pewnością będziemy mogli zobaczyć wkrótce. Już nie możemy się doczekać.

 

Zobacz: Robert Lewandowski pokazał twarz Klary! Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna!

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała najlepsze zdjęcie w bikini w swojej dotychczasowej karierze! Wygląda obłędnie!

Zobacz: Michał Szpak zmienia się w Hulka! Pod swoją obcisłą koszulką skrywa lepszą muskulaturę niż Robert Lewandowski!


Lubisz Annę Lewandowską?

×