Szukaj

Piasek wpadł do fryzjera i dostał naganę za urodzinowe party: „Robił mi antyreklamę”. Na zgodę ma nową fryzurę

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny zaliczył wizytę u fryzjera, który upomniał go na forum. Poszło o szeroko komentowane przyjęcie urodzinowe.

Andrzej Piaseczny początek roku zaczął z przytupem. Wszystko za sprawą imprezy urodzinowej. Gwiazdor skończył 50 lat i z tej okazji wyprawił przyjęcie w kameralnym gronie. Do domu zaprosił najbliższych przyjaciół. Była Majka Jeżowska, jego menadżerka Anita oraz Adam Nergal Darski, który relacjonował w internecie to, co działo się za zamkniętymi drzwiami.

Z Instastory Darskiego dowiedzieliśmy się, że goście kilkukrotnie wznosili toast za solenizanta, wyrażając przy tym swój stosunek do partii rządzącej.

J***ć biedę, PiS i Konfederację – wołał Piasek.

Goście zadbali o dobry humor uczestników domówki, a Majka Jeżowska o oprawę muzyczną. Gwiazda dziecięcych hitów przygotowała przebój Śniadanie do łóżka w nowej wersji tekstowej. Znane słuchaczom romantyczne fragmenty zamieniła na frazy o „narkotykach” i „starych ciotkach”.

Otwarte masz ramiona na życie,

Nieobce są Ci dragi i picie…

Wk***iają Cię już stare cioteczki…

Wideo z 50. urodzin Piasecznego odbiło się szerokim echem w mediach. Pojawiły się nawet głosy, że artysta może stracić pracę w TVP. Spekulacji nie uciszyło oświadczenie stacji, która wyraziła wielkie ubolewanie nad tym, co przedostało się do internetu.

Andrzej Piaseczny dostał upomnienie od fryzjera. Za co?

Naganę Piaseczny dostał nie tylko od stacji, której jest twarzą, ale także od swojego… fryzjera. Łukasz Urbański, który dba o wygląd wokalisty, opublikował w czwartek zdjęcie z jego wizyty. We wpisie nawiązał do szeroko komentowanej imprezy. Wyraził w nim ogromne ubolewanie nad stanem włosów swojego podopiecznego.

Ja to i tak uważam, że najgorsze w filmiku z urodzin było to, że @andrzejpiaseczny_official miał zarośnięte włosy i robił mi ANTYREKLAMĘ. Andrzejku następnym razem przyjdź do mnie na włosy przed urodzinami – napisał Urbański, nazywając wokalistę „Andrzejem Niegrzecznym”.

Na szczęście między panami nie doszło do konfliktu, a spotkanie w cztery oczy zwieńczyli wspólnym selfie, na którym możemy podziwiać nową fryzurę Andrzeja Piasecznego i jego śnieżnobiały uśmiech. Jak wam się podoba 50-letni gwiazdor w krótszych włosach?


Łukasz Urbański i Andrzej Piaseczny

Łukasz Urbański i Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Andrzej Piaseczny i Majka Jeżowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×