Szukaj

TVP odpowiada na pytanie o przyszłość Szpaka i Piasecznego w „The Voice”. Nie na takie słowa liczyli fani

Andrzej Piaseczny, Michał Szpak

Andrzej Piaseczny, Michał Szpak

Andrzej Piaseczny i Michał Szpak nie mogą być pewni swojego udziału w kolejnych edycjach programów z cyklu The Voice. TVP komentuje ostatnie doniesienia mediów.

Programy The Voice of Poland The Voice Senior w krótkim czasie stały się najlepiej oglądanymi formatami, które zostały wyemitowane na antenie Telewizji Polskiej. Każdy odcinek oglądają prawie 2 miliony Polaków, którzy trzymają kciuki za swoich faworytów.

Właśnie trwa 2. edycja The Voice Senior, w której śledziliśmy już występy wielu utalentowanych emerytów. Wśród nich pojawiła się najstarsza uczestniczka programu na świecie. 94-letnia Danuta Krasnodębska po raz pierwszy w życiu zaśpiewała na scenie, a jednocześnie było to jej pierwsze publiczne wystąpienie po śmierci ukochanego syna:

To jest pierwsze wystąpienie od śmierci syna. Takie radosne, takie że chce mi się jeszcze żyć, bo do tej pory żyłam wspomnieniami, żyłam tym że już nie zobaczę więcej syna. Jeżeli gdzieś tam mnie widzi, to się cieszy z dzisiejszego występu – powiedziała tuż przed występem przed trenerami i milionami widzów.

Michał Szpak i Andrzej Piaseczny nie wystąpią już w The Voice?

Rok 2020 był trudnym rokiem dla wszystkich. Wybuchła pandemia koronawirusa, a jesienią na ulice wyszły kobiety oburzone zaostrzeniem ustawy antyaborcyjnej. Polki protestowały pod domem Jarosława Kaczyńskiego. Wśród uczestników performance’u Dziady na Mickiewicza znalazło się kilka gwiazd m.in. Michał Szpak, Krzysztof ZalewskiNatalia PrzybyszMaria Sadowska.

Elementem występów była recytacja fragmentów dramatu Dziady Adama Mickiewicza. Michał Szpak swoim śpiewem porwał całe tłumy uczestników demonstracji. W mediach zrobiło się gorąco. Nie brakowało publikacji, w których spekulowano nad przyszłością artysty w programie The Voice of Poland. Ale nie tylko jego…

Równie gorąco było po niedawnych 50. urodzinach Andrzeja Piasecznego, które wokalista świętował w gronie najbliższych przyjaciół. Podczas przyjęcia muzyk wykrzyczał dobrze znane już wszystkim słowa:

Je**ć biedę, PiS, Konfederację i innych!

Krótko po tym TVP wydała oficjalne oświadczenie, z którego można było przypuszczać, że w 3. edycji The Voice Senior wśród trenerów zajdą pewne zmiany. Z obsady prawdopodobnie zniknie Piaseczny.

[…] Zchowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości – brzmiał fragment komunikatu stacji.

Portal Plotek postanowił zapytać włodarzy stacji o to, czy podjęli już decyzję w sprawie czupurnych wokalistów, którym raczej nie po drodze jest z poglądami propagowanymi w Telewizji Publicznej. Odpowiedź przytoczona przez serwis jest niejednoznaczna:

Skład jurorów formatu „The Voice…” jest stale modyfikowany. O tym, kto zasiądzie w fotelach trenerskich w kolejnych edycjach programu, Telewizja Polska poinformuje w odpowiednim czasie.

Uważacie, że Jacek Kurski wkrótce zakończy współpracę z Michałem Szpakiem i Andrzejem Piasecznym z TVP?


Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Gala French Touch Andrzej Piasek Piaseczny

Gala French Touch Andrzej Piasek Piaseczny

Strajk Kobiet - Jaga Hupało, Michał Szpak

Strajk Kobiet - Jaga Hupało, Michał Szpak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×