Szukaj

TVP oficjalnie komentuje wideo z 50. urodzin Andrzeja Piasecznego. Zrobiło się bardzo nieprzyjemnie

Andrzej Piaseczny urodziny

Andrzej Piaseczny urodziny

Andrzej Piaseczny swoje 50. urodziny uczcił z przytupem. Na domówce u Nergala nie brakowało skandalicznych haseł, wulgaryzmów i alkoholu. TVP wydało oświadczenie w sprawie dalszej współpracy z artystą.

Andrzej Piaseczny swoje 50. urodziny zapamięta do końca życia. Wszystko za sprawą nagrania, jakie trafiło do internetu. Nergal podzielił się relacją wideo z zamkniętej imprezy, na której nie brakowało bluzgów, alkoholu i haseł wywołujących niesmak u części odbiorców.

Piaseczny i zaproszeni przez niego goście skandowali ochoczo „je*** biedę, PiS i Konfederację”. Zaproszone gwiazdy i współpracownicy dla solenizanta zaśpiewali sparafrazowaną wersję hitu Śniadanie do łóżka, w której grzeczne i romantyczne frazy zastąpiono zdaniami o narkotykach, alkoholu i „starszych ciotkach”.

Kwestią czasu było, aż do całej afery odniesie się TVP. Piaseczny od kilku lat swoją twarzą firmuje flagowe programu z cyklu The Voice. Przez kilka lat był jurorem w wersji głównej – The Voice of Poland, a obecnie zasiada wśród trenerów szkolących osoby po 60. roku życia – The Voice Senior.

TVP komentuje wideo z 50. urodzin Piaska

Stacja dwa dni po imprezie urodzinowej Andrzeja wydała długie oświadczenie, w którym odnosi się do całej sytuacji i nawiązuje do dalszej współpracy z Piasecznym. Wiadomo już, że artysta nie zniknie z emitowanej od początku roku drugiej edycji The Voice Senior. Pod znakiem zapytania stoi jego udział w kolejnych projektach.

Udział Andrzeja Piasecznego w obecnej, już nagranej i wyprodukowanej edycji „The Voice Senior” związany jest z jego dorobkiem artystycznym wpisującym się w założenia formatu audycji.

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej.

Decyzje programowe Telewizji Polskiej wynikają z oczekiwań widzów pragnących oglądać kolejne sezony ulubionych przez nich talent show. Incydenty z udziałem pojedynczych angażowanych do tych programów artystów nie mogą powodować wstrzymania emisji już nagranego sezonu danego formatu.

TVP uważa, że odwołanie Piasecznego z funkcji trenera w trakcie muzycznego show byłoby ciosem wymierzonym w uczestników, którzy trafili do jego drużyny:

Byłoby to zastosowaniem odpowiedzialności zbiorowej, gdzie za chamski wybryk 1 osoby ukarane zostałyby setki innych uczestniczących w programie i jego przygotowaniu oraz miliony Widzów przed telewizorami

Niemniej zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości.

Z oświadczenia TVP jasno wynika, że prawdopodobieństwo udziału Piaska w kolejnych edycjach The Voice jest raczej mało prawdopodobne.

Czy warto było szaleć tak? Przypomnijmy, jak „je**ł PiS” Andrzej Piaseczny i jego goście.


Zmieniony tekst piosenki Śniadanie do łóżka na 50. urodziny Andrzeja Piasecznego

Zmieniony tekst piosenki Śniadanie do łóżka na 50. urodziny Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny skończył 50 lat

Andrzej Piaseczny - The Voice Senior

Andrzej Piaseczny - The Voice Senior

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×