Szukaj

Siostra Wieniawy dostała rolę w hitowym serialu! Szykuje się potężna konkurencja nie tylko dla Julii

Alicja Wieniawa i Julia Wieniawa

Alicja Wieniawa i Julia Wieniawa

Alicja, młodsza siostra Julii Wieniawy, dołączyła do ekipy serialu Przyjaciółki. Jakie ma plany na dalszą karierę i czy planuje zaistnieć w show-biznesie?

Alicja Wieniawa, w towarzystwie starszej siostry Julii, zadebiutowała na okładce poniedziałkowego wydania magazynu Flesz. Okazja jest szczególna, nastolatka dołączyła do obsady serialu PrzyjaciółkiWciela się w postać Hani, córki Małgorzaty Sochy. Zastąpi Polę Figurską, która planuje się skupić na nauce.

Siostra Julii Wieniawy w rozmowie z Fleszem mówi, że taka rola pozwala jej nabyć cenne doświadczenie. Szczególnie że może liczyć na rady od kolegów z branży:

Małgosia Socha dba, żebym czuła się na planie komfortowo, często też udziela mi aktorskich rad. To bardzo pomocne — komentuje nastolatka w rozmowie z dwutygodnikiem.

Alicja Wieniawa podbije show-biznes?

Chociaż rola w Przyjaciółkach nie jest debiutem Alicji na małym ekranie, bo wcześniej wystąpiła m.in. w serialu Oko za oko, nastolatka nie planuje kariery w show-biznesie. Nie zmierza jednak rezygnować z występów. Marzy, by zostać aktorką sceniczną. Szykuje się więc potężna konkurencja nie tylko dla Julii. Szczególnie że w realizacji postanowień Alicja może liczyć na wsparcie starszej siostry:

Wiem, że porównania są nieuniknione, ale chcę iść swoją drogą. Marzę o teatrze. Nie nadaję się ani do show-biznesu, ani do mediów społecznościowych. Mamy w sobie zawsze ogromne wsparcie, kibicujemy sobie nawzajem. Śledzę wszystko, co Julia robi, a robi naprawdę dużo!

Między Julią i Alicją istnieje silna więź, o którą zadbał ich tata. W przeszłości zabierał córki na plenery malarskie, dzięki czemu dziś mają świetny kontakt:

Choć mamy inne rodziny, tata zawsze starał się, abyśmy trzymały się razem. I dziś mogę powiedzieć, że im jesteśmy starsze, tym ta więź jest lepsza i bardziej świadoma.

Trzymamy kciuki, by Alicji udało się zrealizować wszystkie plany!


Alicja Wieniawa jest młodszą siostrą Julii

Alicja Wieniawa jest młodszą siostrą Julii

Alicja Wieniawa zagra w serialu Polsatu

Alicja Wieniawa zagra w serialu Polsatu

Alicja Wieniawa jest młodszą siostrą Julii

Alicja Wieniawa jest młodszą siostrą Julii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×