Aleksandra Kwaśniewska przeszła przez piekło. W rozmowie z Magdą Mołek zwierzyła się z traumy. Z „żałobą” zmierzyła się sama

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska była gościem Magdaleny Mołek na prowadzonym przez nią kanale W moim stylu. Gospodyni programu Miasto kobiet udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o traumie, jaką zgotowali jej rówieśnicy w momencie, gdy jej ojciec został prezydentem. 

Aleksandra Kwaśniewska stała się znana w momencie, gdy jej ojciec wygrał wybory prezydenckie w 1995 roku. Była wówczas nastolatką, a jej życiem zaczęła interesować się kolorowa prasa. Od tamtej pory życie Oli jest bacznie śledzone przez tabloidy, ale także licznych fanów. W dorosłym życiu nie uniknęła wejścia do świata show-biznesu. W 2006 roku wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem udało jej się zająć drugie miejsce. Później zaczęła robić karierę jako dziennikarka.

W kolejnej edycji tanecznego show pojawiła się w kulisach programu, a także znakomicie odnalazła się w roli reporterki Dzień Dobry TVN. Pod koniec 2007 roku przestała pojawiać się na antenie. Po czterech latach wróciła, by razem ze swoją mamą poprowadzić na antenie TVN Style lubiany przez widzów program Matki i córki, czyli rodzinny galimatias. W jesiennej ramówce Ola wróciła w wielkim stylu, by zostać gospodynią programu Miasto Kobiet.

Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o traumie z dzieciństwa

Ola od dawna zbudza ogromne zainteresowanie prasy. Chociaż nigdy o to szczególnie nie zabiegała, to mimowolnie stała się bohaterką tabloidów. Fani mogą ją też podglądać na Instagramie. Prowadzi w social mediach bardzo chętnie odwiedzany profil i już dawno została okrzyknięta królową hasztagów. Swoje zdjęcie opisuje bowiem jedynie za pomocą krótkich i zazwyczaj bardzo zabawnych haseł, co zdecydowanie wyróżnią spośród innych sław. Często też za pomocą mediów społecznościowych robi sobie żarty razem ze swoim mężem Kubą Badachem, które również może się pochwalić ogromnym poczuciem humoru.

Córka byłej pary prezydenckiej rzadko udziela wywiadów, ale ostatnio zdecydowała się porozmawiać z Magdą Mołek. Na kanale dziennikarki na YouTube –W moim stylu opowiedziała o traumie z dzieciństwa. Po tym jak jej ojciec wygrał wybory, rówieśnicy ze szkoły zgotowali jej piekło. Szkolni koledzy po tym jak Aleksander Kwaśniewski został prezydentem, przyszli do szkoły ubrani na czarno na znak żałoby.

Ja poszłam do szkoły, która była taka bardzo uniowolnościowa i ledwo poszłam do liceum, po miesiącu tata wygrał wybory. I jak tata wygrał wybory, połowa tej szkoły przyszła na znak żałoby ubrana na czarno. To jest bardzo dziwna sytuacja. Naprawdę ciężko jest porozmawiać z kimś, kto przeżył coś podobnego, bo nikt takiego doświadczenia na koncie nie ma, a ty masz 14 lat i w dodatku nie chcesz tym obarczać rodziców, no bo też no wiesz, no to są po prostu trudne emocje. I myślę, że raczej to na mnie zadziałało w ten sposób, że ja nie chciałam się na nikogo obrażać. Chciałam też ich zrozumieć i chciałam, żeby oni zrozumieli mnie. Byłam nastawiona na dialog. Myślę, że jak jesteś właśnie w takiej pozycji, że musisz szukać tego porozumienia, bo ono nie jest takie znowu naturalne, bo jesteś przez różne osoby traktowana jako osoba spoza ich obozu – wyjawiła Kwaśniewska.

Gospodyni Miasta Kobiet przyznała, również, że nie chciała obarczać nikogo tym, co się działo i nie szukała pomocy. Jako nastolatka z tym trudnym problemem została zupełnie sama. Trzeba przyznać, że rówieśnicy nie ułatwili jej i tak trudnego okresu dorastania i bycia córką prezydenta.

Całego wywiadu Oli możecie wysłuchać poniżej.


Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Magdą Mołek

Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Magdą Mołek

Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Magdą Mołek

Aleksandra Kwaśniewska w rozmowie z Magdą Mołek

Jak wyglądała w dzieciństwie Aleksandra Kwaśniewska?

Jak wyglądała w dzieciństwie Aleksandra Kwaśniewska?

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ciekawy wywiad. Tylko dlaczego pani Mołek zaczyna od zwrotu Aleksandra Aleksandrowna ? Wiadomo, że pani Aleksandra to córka swojego taty, który ponoć zrobił magisterkę w Moskwie. 🙂

 • Gość1 pisze:

  Ale głupoty opowiada a lemingoza w to wierzy . Do jakiej szkoły ona chodziła? Czy dla komuchów takich jak ona czy do szkoły Katolickiej u zakonnic. To wszystko nie spina się w jedną całość jak zwykle u lewactwa.

 • Ania pisze:

  Ludzie jak ma być dobrze skoro w was tyle nienawiści i niezrozumienia. Ola miała wtedy 14 lat i jak dyrektor mógł pozwolić na takie zachowanie uczniów. Uważam że Ola jest inteligentną i wrażliwa osobą, a to że tata został Prezydentem to jest powód żeby tak się zachowywać. Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Do tego najlepszym prezydentem jak do tej pory a jego żona najlepszą pierwszą damą. Zresztą cała rodzina robi wrażenie ludzi bardzo pozytywnych, niezawistnych inteligentnych i miłych. Oby więcej takich. Zwłaszcza teraz.

 • Gość pisze:

  Komuchu do Rosji.

 • Gość pisze:

  Pani Ola jest bardzo miłą i inteligentną osobą ma to po swoich rodzicach

  • Gość pisze:

   Nie rozumię.
   Czy zawracanie się uchlanego Prezydenta,ta cmentażu wojennym,to jest objaw inteligencji?

 • Babka pisze:

  Dla mnie Mołek to stara baba ja w jej wieku wnuka dwuletniego miałam

  • Gość pisze:

   Jeżeli ciebie to nie interesuje, dlaczego głupio komentujesz ?

  • Gość pisze:

   A jakie to ma znaczenie ile ma lat. Niektórzy mają wnuki w wieku 40 lat a inni w wieku 70, a inni nie mają😃 Niech każdy układał sobie życie tak żeby był szczęśliwy a nie spełniał czyjeś oczekiwania

  • Gość pisze:

   W jej wieku wnuka dwuletniego… To ładnie się pani gzila jako nastolatka, jest się czym chwalić.

  • Gość pisze:

   I wtedy coś się stało z głową czy wcześniej ?

  • Gośćhaha pisze:

   Lol pogratulowac,corka badz syn wczesnie wpadli a moze ty. Ona przynajmniej swiadomie miala the dzieci.

  • Gość pisze:

   Poziom etyki i kultury takie byki ortograficzne świadczą o poziomie wykształcenia

  • Gaja pisze:

   To po co słuchasz takich wywiadów? Jak Cię nie ciekawi, to zamiast ubliżać wyjdź i nie słuchaj!!!

  • Gość pisze:

   no to brawo za edukacje dzieci ze tak szybko babcia zrobily🤦‍♀️😂😂😂😂

 • Gość pisze:

  Ojej, przykre 🙁 nastolatkowie potrafią być okrutni… Dla mnie to czas, kiedy reprezentowała nasz kraj najfajniejsza Para Prezydencka, a dla Pani Oli był to tak trudny etap. Nigdy nie zrozumiem, jak można być tak okrutnym, przecież każdy ma uczucia…

 • GośćGrazynka pisze:

  Głupoty i tyle… Chodziła do szkoły dla takich jak ona, więc co za trauma !

  • Sophia pisze:

   Skąd wiesz lepiej jak to było , lepiej niż p.
   Aleksandra ? Taki z ciebie zawistny troll ?