Ola Kwaśniewska wraca do TVN. Poprowadzi jeden z największych hitów stacji. To się nazywa powrót w wielkim stylu

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska po wielu latach przerwy wraca do telewizji. Gwiazda ponownie pojawi się na antenie TVN. Wiadomo już, że poprowadzi jeden z największych hitów. Gdzie ją zobaczymy?

Aleksandra Kwaśniewska jest jedną z najbardziej aktywnych użytkowniczek Instagrama w polskim show-biznesie. Córka byłej pary prezydenckiej na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Dodaje zdjęcia z wakacji i na większości kadrów możemy podejrzeć, jak spędza czas z ukochanym mężem. Główną bohaterką jej profilu jest też urocza suczka Bella. Małżonkowie adoptowali jakiś czas temu ze schroniska. Już dawno Ola została uznana także za królową hasztagów. Zdjęciom, które publikuje nigdy nie towarzyszy zwykły opis. Wszystkie informacje, jakie chce przekazać swoim obserwatorom, zawiera w umieszczonych hasłach, które trzeba przyznać, że są bardzo kreatywne.

Ola ogromną popularność zyskała nie tylko dzięki temu, że zaczęła pojawiać się w mediach. W 2006 roku wystąpiła w Tańcu z Gwiazdami, gdzie w parze z Rafałem Maserakiem udało jej się zająć drugie miejsce. Później rozpoczęła współpracę ze stacją.

Aleksandra Kwaśniewska wraca do TVN. Jaki program poprowadzi?

Aleksandra Kwaśniewska w swojej telewizyjnej karierze może się pochwalić sporym dorobkiem. Prowadziła między innymi kulisy Tańca z Gwiazdami na antenie TVN, a także sprawdziła się jako reporterka Dzień Dobry TVN. Pod koniec 2007 roku zakończyła współpracę ze stacją, by cztery lata później pojawić się razem ze swoją mamą w TVN Style. Poprowadziły razem lubiany program Matki i córki, czyli rodzinny galimatias. Teraz Ola ponownie pojawi się na ekranie.

W miniony piątek na kanapie Dzień Dobry TVN nieoczekiwanie zawitała Marzena Rogalska. Dziennikarka, która kilka miesięcy temu odeszła z TVP pochwaliła się, że poprowadzi program Miasto Kobiet, który po długiej przerwie wraca do ramówki. Program przez ponad dekadę gościł na antenie TVN Style, a Marzena była z nim związana od 2004 do 2008 roku. Okazuje się, że formatu nie poprowadzi sama. Jak dowiedział się portal Pudelek, drugą gospodynią będzie Aleksandra Kwaśniewska.

Portal poinformował także, że do tego składu dołączy także trzecia prowadząca. Jej nazwisko jednak nadal nie jest znane. Wcześniej w tej roli sprawdzały się między innymi Dorota Wellman, czy Paulina Młynarska.

Co sądzicie o takim duecie na antenie?


Jolanta Kwaśniewska i Ola Kwaśniewska

Jolanta Kwaśniewska i Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska - tak wyglądała w 2011 roku

Aleksandra Kwaśniewska - tak wyglądała w 2011 roku

Aleksandra Kwaśniewska - tak wyglądała w 2012 roku

Aleksandra Kwaśniewska - tak wyglądała w 2012 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×