Niespodzianka w „DDTVN”. Marzena Rogalska na kanapie ogłosiła powrót do TVN! Dostała hit sprzed lat

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN. W piątkowy poranek gościła w Dzień Dobry TVN i zdradziła, jaki program poprowadzi. Szykuje się hit! 

Marzena Rogalska długo była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Przez dwanaście lat prowadziła Pytanie na śniadanie, gdzie ostatnio partnerował jej Tomasz Kammel. Duet, który stworzyli, docenili widzowie. Zachwycali się profesjonalizmem, a także sposobem, w jakim dziennikarze podchodzili do rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Rogalska kilka miesięcy temu zakończyła współpracę z TVP. W tej sprawie wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że „nie jest za późno, by zacząć od nowa”. W jednym wywiadzie skomentowała swoją decyzję. Powiedziała, że nie żałuje tego, co zrobiła. Dostaje bowiem mnóstwo propozycji. Jak podkreśliła, chce wybrać projekt bliski jej sercu:

Nie żałowałam ani sekundy tej decyzji. Jestem szczęśliwa i mam mnóstwo pomysłów. Kręci się, propozycje padają, a ja wybiorę coś tradycyjnie w zgodzie ze sobą. Ja tam byłam 12 lat, to było duże przywiązanie

Marzena Rogalska wraca do TVN. Jaki program poprowadzi?

W piątkowy poranek Marzena Rogalska zdradziła, że wraca do TVN. Gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie przekazała, że poprowadzi kultowy program chętnie wybierany przez widzów. Mowa o Mieście Kobiet, show, które przez prawie 11 lat emitowano na antenie TVN Style.

Program powraca w nowej odsłonie. Poprowadzą go trzy kobiety, które mają inną sytuację życiową, a także bagaż doświadczeń. Będą spotykać się co tydzień i rozmawiać o zagadnieniach, które na nie wpłynęły. Jedną z gospodyń będzie właśnie Marzena Rogalska, która wcześniej gościła w Mieście Kobiet od 2004 do 2008 roku.

Dziennikarka w Dzień Dobry TVN powiedziała, że od momentu, w którym ostatni raz pojawiła się w programie, minęło sporo czasu. Wiele się u niej zmieniło:

Co się zmieniło? Jestem 20 lat starsza. Jestem na Instagramie, którego kiedyś jeszcze nie było. To jest miejsce spotkań fantastycznych kobiet. Daje nam dostęp do prawdziwych historii i z tego chcemy czerpać.

Opowiedziała też o nowej formule show i zdradziła, na czym skupi się ona i pozostałe prowadzące:

Ten program to jest spotkanie trzech kobiet, które mają różne doświadczenia. Nie będziemy przepytywać gości, tylko wraz z nimi dzielić się nimi. […] Nie chcemy nikogo pouczać, nie chcemy pokazywać jednego, „słusznego” punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie chcemy oceniać, chcemy z dystansem podejść do życia i problemów. Będziemy mówiły o swoich osobistych doświadczeniach, często będziemy miały odmienne zdanie, ale co najważniejsze – chcemy tymi dyskusjami inspirować nasze widzki.

Marzena Rogalska te szczęśliwe wieści przekazała także na Instagramie. Dodała post, w którym podkreśliła, że nie może się doczekać swojej nowej roli:

We wrześniu nowe Miasto Kobiet! Będziemy poruszały aktualne tematy, rozmawiały o tym co ważne, co nam daje siłę, co ją odbiera, między innymi po to, żeby dowiedzieć się CZEGOŚ WIĘCEJ o nas, o Was. Bez pouczania, bez pokazywania jedynego, „słusznego” punktu widzenia. W naszym programie jest miejsce dla każdego. Nie mogę się doczekać!

Premierę Miasta Kobiet zaplanowano na 4 września. Będziecie oglądać?


Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Marzena Rogalska wraca do TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×