Rogalska komentuje odejście z TVP: „Nigdy nie żałowałam”. Dziennikarka przebiera w ofertach pracy. Jedna szczególnie ją poruszyła

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska zrezygnowała ze współpracy z TVP. Nie narzeka na brak zawodowych propozycji. W nowym wywiadzie podzieliła się szczegółami.

Marzena Rogalska była jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Przez dwanaście lat pojawiała się na antenie Pytania na śniadanieW ostatnim czasie partnerował jej Tomasz Kammel. Stworzyli duet, który pokochali widzowie. Cenili profesjonalizm gwiazd i sposób, w jaki podchodzą oni do rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Marzena i Tomasz już nie pojawiają się razem przed kamerami. Dziennikarka zakończyła współpracę ze wspomnianą telewizją. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśliła, że „nigdy nie jest za późno, by zacząć od nowa”:

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. […] P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa.

Marzena Rogalska zrezygnowała ze współpracy z TVP. Co dalej z jej karierą?

Rogalska gościła w programie Onet Rano. Opowiedziała o tym, jak zmieniło się jej życie od momentu, w którym odeszła z Telewizji Polskiej. Powiedziała, że chociaż na razie nie może mówić o szczegółach, ma jednak w planach pewien projekt, który poruszył jej serce. Gdy będzie mogła ujawnić więcej, chętnie to zrobi:

Jeśli chodzi o moje plany zawodowe, to chyba jest dobrze. Oczywiście nie mogę mówić. Myślę, że coś fajnego jest przede mną, to się krystalizuje i oczywiście, jak będzie już ten czas, to ja chętnie o tym opowiem. To jest coś takiego, co bardzo poruszyło moje serce. Myślę, że to zrobię, bo u mnie zawsze najważniejsza jest intencja. Ja muszę chcieć. Jedynym powodem, że ja coś zrobię nie może być to, że zarobię na tym pieniądze. U mnie to musi iść w parze. Tak samo było z książkami. Ja muszę poczuć, że chcę, a wtedy wszystko naokoło dobrze się układa.

Gwiazda dodała, że ani przez chwilę nie żałowała, że jej współpraca z Telewizją Polską dobiegła końca:

Nie żałowałam ani sekundy tej decyzji. Jestem szczęśliwa i mam mnóstwo pomysłów. Kręci się, propozycje padają, a ja wybiorę coś tradycyjnie w zgodzie ze sobą. Ja tam byłam 12 lat, to było duże przywiązanie

Marzena Rogalska podkreślała, że chociaż aktualnie nie pojawia się przed kamerami, stara się aktywnie działać w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas urządza pogadanki na żywo. Zdradziła, jakie plusy z tego wynikają:

Muszę ci powiedzieć, że stałam się instagramerką. Widzowie bardzo tęsknili, to co środę wieczorem zaczęłam lajfować. Nazwałam to „Kawka z rogalem”. […] Zapraszam oczywiście raz na jakiś czas gości, ekspertów, ale łączę się z ludźmi, którzy oglądali mnie w telewizji, którzy teraz stanowią taką fajną społeczność.

Śledzicie aktywność Marzeny w sieci?


Marzena Rogalska kampania Czas Na Wzrok 2021

Marzena Rogalska kampania Czas Na Wzrok 2021

Marzena Rogalska pracuje nawet w nocy
Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Marzena Rogalska podzieliła się bolesnymi doświadczeniami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×