???@magda_molek #my #kobiety #anioły? #akurat ??? #girlspower #soon on @tvnstyle_official #dziendobry
Fanki Renaty już nie mogą doczekać się tego wywiadu. Są również pod wrażeniem urody obu pań. Pod fotką napisały mnóstwo pozytywnych komentarzy. Oto kilka z nich:
- Zawsze uważałam Magdę za piękną kobietę ale w takim zestawieniu..... Renia... przegiełaś ???❤❤❤
- cudownie ! nie mogę się juz doczekać ??
- Obie sliczne
Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak zgodzić się z nimi zgodzić. Renata i Magdalena są pięknymi kobietami! Z niecierpliwością czekamy na ten odcinek.