Szukaj

„Paweł był wyjątkiem”. Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na intymne wyznanie po latach

Agnieszka Woźniak-Starak, Paweł Królikowski

Agnieszka Woźniak-Starak, Paweł Królikowski

Śmierć Pawła Królikowskiego poruszyła całą branżą artystyczną. Jedną z wielu gwiazd, które pożegnały aktora jest Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka TVN-u opublikowała poruszające wspomnienie sprzed lat.

„Dzisiaj po wielu miesiącach walki z chorobą odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia, Tato” – napisał rano na Instagramie syn zmarłego aktora, Antoni Królikowski. Zaraz potem social media zalały wspomnienia gwiazd, które przyjaźniły się z serialowym Kusym z Rancza oraz tych, którzy chcieli złożyć kondolencje rodzinie aktora. Ich ogromna ilość może świadczyć tylko o tym, jak dobrym i ważnym człowiekiem był Paweł Królikowski.

Wśród wielu postów o Pawle są wpisy m.in. Macieja Dowbora, Małgorzaty Kożuchowskiej, Ilony Ostrowskiej czy Krzysztofa Ibisza. A z każdą godziną pojawiają się nowe wspomnienia.

  • Paweł… zbyt szybko… kto nas teraz będzie w robocie zarażał tym radosnym, niepohamowanym śmiechem…? Jakoś się nie chce wierzyć… Szczere kondolencje dla całej Rodziny Pawła. Myślami jestem z Wami. – napisała Anna Dereszowska.
  • Właśnie zeszłam ze sceny a tu taka wiadomość…  Nie ma i nie będzie drugiego takiego jak Ty. Widząc choćby tutaj, dla ilu z nas uczyniłeś totalną pustkę… Na zawsze w naszych sercach… Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziny – wyznała Joanna Koroniewska.
  • Bardzo bardzo żal kiedy odchodzi taka dobra dusza …Paweł będzie mi brakowało smsów ,które od Ciebie dostawałam kiedy mijałeś zjazd na Dzierżoniów , moje rodzinne miasto jadąc do swojego domu na Dolnym Śląsku .. dobry, ciepły , zawsze uśmiechnięty , pozytywny do bólu ..ech… wyrazy współczucia dla całej Rodziny RIP – dodała Katarzyna Glinka.
  • Żegnaj Paweł… Zostawiłeś ogrom wspomnień aż od czasów wrocławskich… i plany na przyszłość…
    Żal i smutek wypełniły do cna moje serce, będzie nam Ciebie bardzo brakowało … – napisała Katarzyna Żak.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina Pawła Królikowskiego

Niedawno swoje wspomnienia związane z Pawłem Królikowskim zamieściła na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak. Dla niej Paweł Królikowski także był wyjątkowym człowiekiem. Był jedną z pierwszych gwiazd, z którymi miała przyjemność przeprowadzić wywiad, jeszcze gdy pracowała dla TVP. Dziś opisała sytuację, która tylko utwierdza w przekonaniu, że odeszła niezwykle ciepła, lubiana i szanowana osoba.

Kiedy 15 lat temu zaczynałam pracę w telewizji najbardziej stresowały mnie wywiady z aktorami. Paweł był wyjątkiem, przy nim nie dało się stresować. Zawsze życzliwy, zabawny, otwarty. Nigdy o tym nie zapomnę. Dzięki Paweł i mam nadzieję do zobaczenia w jakimś innym, wspaniałym świecie – napisała na Instagramie dziennikarka.

Dołączamy się do kondolencji.


Paweł Królikowski w młodości

Paweł Królikowski w młodości

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Twoja twarz brzmi znajomo żegna Pawła Królikowskiego

Paweł Królikowski

Paweł Królikowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×