Agnieszka Kaczorowska zabrała głos po fali krytyki. Nowym komentarzem dosadnie zamyka kontrowersyjny temat

Agnieszka Kaczorowska wraca na Instagram

Agnieszka Kaczorowska wraca na Instagram

Agnieszka Kaczorowska po długiej ciszy wróciła na Instagram. Co powiedziała w relacji? Dlaczego zniknęła i kto ją wspierał?

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu opublikowała wpis na Instagramie, którym wywołała tak wielką burzę w mediach społecznościowych, że jej ogrom musiał ją przytłoczyć.

Przypomnijmy. Słowa aktorki na temat treści, które promują modę na brzydotę w social mediach, brzmiały:

Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. Po co na siłę robić z siebie „taką zwyczajną”, zamiast „wyjątkową i niepowtarzalną”?Po co być „zmęczoną” i w tym taką „prawdziwą” jak można koncentrować się na swojej sile ? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o „dystansie” jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach? – napisała.

Wyjaśniła obszernie, dlaczego jej zdaniem jest to moda szkodliwa. Uważa, że należy koncentrować się na pozytywach, a nie być negatywnym. Po tym, jak została skrytykowana przez wiele gwiazd i influencerek, przeprosiła, ale ciągle w sieci pojawiają się komentarze.

Zobacz także: Gwiazdy miażdżą Kaczorowską za wpis na IG. Co takiego napisała? „Krzywdzące kocopoły”. Aktorka już zareagowała

Kaczorowska po poście zniknęła z Instagrama na kilka dni. Właśnie postanowiła wrócić. Wyjaśniła, co się z nią działo.

Agnieszka Kaczorowska wraca na Instagram. Co powiedziała?

Agnieszka przerwała milczenie i powróciła na Instagram. Dystansowała się od medialnego szumu, a gdy odrobinę wszystko przycichło, powróciła do publikowania relacji. Nagrała kilka słów do fanów i przyznała, że dla dobra swojego oraz drugiej córki, postanowiła się po prostu relaksować.

Dzień dobry, świecie. Słuchajcie, ponieważ dbam o siebie, nie tylko o siebie, bo jest nas dwie w jednym ciel, to dałam sobie kilka dni takiego totalnego wyciszenia, relaksu, spokoju – zaczęła.

Wspomniała o swoim mężu Macieju Peli, który wspierał ją w czasie medialnej afery, którą zapewne niechcący rozpętała. Dodała, że rodzina jest jej siłą.

Oczywiście cały czas obok mnie był Maciek i Emilka i za tę miłość, która panuje w naszym domu dzisiaj, jestem niesamowicie wdzięczna. I chciałabym dzisiaj wszystkim prosto z serca życzyć pięknego weekendu – dodała.

Wygląda więc na to, że Kaczorowska ma się dobrze, tylko potrzebowała chwili na uporządkowanie myśli.

Zobacz także: Mąż Kaczorowskiej zabrał głos w sprawie wpisu żony. Tym wyznaniem doprowadził tancerkę do łez


Maciej Pela wsparł Agnieszkę Kaczorowską

Maciej Pela wsparł Agnieszkę Kaczorowską

Agnieszka Kaczorowska krytykuje modę na brzydotę

Agnieszka Kaczorowska krytykuje modę na brzydotę

Agnieszka Kaczorowska na końcówce drugiej ciąży. Ma duży brzuszek

Agnieszka Kaczorowska na końcówce drugiej ciąży. Ma duży brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×