Agnieszka z Maciejem już nie ukrywają swojej miłości, na ich profilach roi się od romantycznych fotek, gwiazda Klanu zabiera już oficjalnie Macieja na branżowe imprezy. Obecnie kochankowie zrobili kolejny krok w swoim związku. Po powrocie z romantycznych Włoch, Agnieszka zabrała swojego Macieja do Londynu! Z pewnością ma to związek z planowanym ślubem Meghan z księciem Harrym.
Na profilu Kaczorowskiej pojawiła się nowa fotka z ukochanym, zrobiona w tle Pałacu Buckingham w Londynie. Pod tym romantycznym zdjęciem Agnieszka napisała ciekawy komentarz:
Oczywiście jest to żarcik, jednak sugeruje on wyraźnie, że Agnieszka z Maciejem niebawem staną na ślubnym kobiercu. Nie będzie to z pewnością wydarzenie tak medialne jak ślub Meghan z Harrym.
Czekacie na ślub Agnieszki ?