Agata Kulesza została okradziona we własnym domu! Aktorka straciła poczucie bezpieczeństwa: „To co się stało, podcięło jej skrzydła”

Agata Kulesza

Agata Kulesza

Agata Kulesza oprócz mieszkania w Warszawie posiada także domek nad morzem. Niestety doszło w nim do włamania i kradzieży. Aktorka nie ukrywa, że przestała się czuć tam bezpiecznie.

Agata Kulesza to wybitna aktorka, która zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Gwiazda spełnia się zarówno na małym, jak i na dużym ekranie, a także na deskach teatru. Jest trzykrotną laureatką nagrody Orła, za swoje role w filmach: Róż, Ida i Jestem mordercą. Ma bardzo napięty grafik i cały czas może liczyć na kolejne propozycje pracy. Cały czas pojawia się w kolejnych hitowych produkcjach, a jej życie to pasmo zawodowych sukcesów. Nieco gorzej ostatnio w życiu osobistym. Rozwiodła się, a do tego ktoś włamał się na jej posesje i ją okradł.

Agata Kulesza ofiarą włamania i kradzieży

Agata Kulesza za namową córki postanowiła znaleźć sobie nowy azyl po tym, jak po rozwodzie straciła dom w Czerwińsku. W rozmowie z magazynem Na Żywo nie ukrywa, że to właśnie Marianna namówiła ją na kupno domu nad morzem.

To ona namówiła mnie na kupno domu nad morzem. To miejsce jest dla mnie bardzo ważne, uwielbiam je. Jeśli nie mogę tam jechać, jadą moi przyjaciele. Spędzamy tam czas też razem, latem zmieniają się tylko turnusy. Zasada jest taka, że razem jemy śniadania, a później każdy robi, co chce. Nie gotuję, gotuje ten, kto chce i kto ma na to ochotę. Nie ma przymusu. Jest luz, ja nikogo nie obsługuję – mówiła.

Kulesza nie ukrywa, że to dla niej najlepsze miejsce wypoczynku. Zadbała o to, żeby wokół także było przyjemnie:

Ten domek to miejsce, w którym mogę się schować. Jest przestrzeń, spokój i kwitnące malwy, które zasadziłam

Dom nie jest położony bezpośrednio nad morzem, ale otoczony jest malowniczym krajobrazem. Budynek zasilany jest przez agregat prądotwórczy, a dookoła niego zamontowane są lampy solarne. Niestety, ktoś ostatnio włamał się tam i ukradł główne źródło prądu.

Skradziono mi między innymi agregat – wyznała.

Na Żywo podaje, że Agata Kulesza jest załamana. Stoi przed wyborem, czy kupić nowy agregat i wynająć firmę ochroniarską, ale też waha się, czy ubiegać się o pozwolenie na założenie prądu:

To co się stało, podcięło jej skrzydła. Teraz nie czuje się tam bezpiecznie. Wie, że musi szybko działać – wyznała przyjaciółka Agaty.

Nie można się dziwić aktorce, bo włamanie do domu, który był postrzegany jako bezpieczne miejsce, to okropna rzecz. Miejmy nadzieję, że Kulesza szybko się upora z traumą.


Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Agata Kulesza zdobyła Orła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×