Szukaj

Sylwester 2020 TVP: Ida Nowakowska pokazała kreacje. Ma aż trzy sukienki. Każda inna, wszystkie spektakularne

Ida Nowakowska – kreacje na sylwestra

Ida Nowakowska – kreacje na sylwestra

Ida Nowakowska jest już gotowa na Sylwestra Marzeń z Dwójką. Prowadząca największą imprezę w kraju przebierze się aż trzy razy. W jakich sukienkach ją zobaczymy?

Organizacja imprez sylwestrowych w dobie pandemii stała pod dużym znakiem zapytania. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi zakazane jest gromadzenie się ludzi w dużych skupiskach. Mimo licznych ograniczeń TVP postanowiła przygotować koncert sylwestrowy w plenerze. Na jutrzejszej imprezie będziemy mogli zobaczyć występy takich artystów jak: Zenek Martyniuk, Cleo czy Roksana Węgiel.

Ze względu na narodową kwarantannę i zamknięcie hoteli wiele osób zastanawiało się, gdzie podczas koncertu w Ostródzie zatrzymają się polskie gwiazdy. Rządowe ograniczenia dopuszczają jednak służbowy nocleg dla muzyków.

Impreza, która rozpocznie się 31 grudnia, upłynie pod znakiem nie tylko największych hitów, ale także najpiękniejszych kreacji. Tego wieczoru bowiem każdy chce się wyróżnić na scenie. Nie brakuje zatem cekinów, piór i sukni rodem z największych domów mody. Już wcześniej przygotowaliśmy dla naszych czytelników zestawienia najpiękniejszych kreacji Sylwii Grzeszczak, czy tych najbardziej spektakularnych, które miała na sobie Maryla Rodowicz. Wiemy też, w czym Sylwestra marzeń 2020 poprowadzi Ida Nowakowska.

Ida Nowakowska pokazała kreacje na sylwestra

Prezenterka szturmem wdarła się na salony. Swoją karierę rozpoczęła od udziału w You Can Dance, by po kilku latach stać się wielką gwiazdą. Nie tylko jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie, ale także prowadzi największe imprezy organizowane przez Telewizję Polską. Ostatnio mogliśmy oglądać ją podczas Eurowizji Junior. Nie mogło jej zabraknąć na Sylwestrze Marzeń z Dwójką.

Dziennikarka już pokazała kreacje, które przygotowała na ten wieczór. Do atelier Sylwii Romaniuk zaprosiła fotoreporterów, którym pokazała, w czym wystąpi.

Wśród stylizacji znajduje się złota suknia balowa, która z powodzeniem mogłaby posłużyć za suknię ślubną. Druga z nich to czarna kreacja pełna falbanek, w której Ida wygląda jak rodowita Hiszpanka. Jest też trzecia – błyszcząca niczym sztabka złota sukienka w stylu lat 20.

Wszystkie zdjęcia Idy możecie zobaczyć w naszej galerii.


Ida Nowakowska - sukienka na sylwestra

Ida Nowakowska - sukienka na sylwestra

Ida Nowakowska - sukienka na sylwestra

Ida Nowakowska - sukienka na sylwestra

Ida Nowakowska - sukienka na sylwestra

Ida Nowakowska - sukienka na sylwestra

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×