Szukaj

Sylwester: Sylwia Grzeszczak i jej WSZYSTKIE kreacje! Co roku lśniła jak diament. Tylko raz zrobiła wyjątek

Sylwia Grzeszczak – Sylwestrowe kreacje

Sylwia Grzeszczak – Sylwestrowe kreacje

Sylwia Grzeszczak na sylwestrowych koncertach dotychczas prezentowała się znakomicie. Wybierała błyszczące kreacje, poza jednym wyjątkiem. Tylko raz zdecydowała się na coś bardziej stonowanego. Przypominamy wszystkie wcielenia wokalistki.

Sylwia Grzeszczak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Bilety na jej koncerty rozchodzą się w ekspresowym tempie, podobnie jak jej płyty. Każdy utwór piosenkarki z miejsca staje się przebojem. Nic dziwnego, że organizatorzy sylwestrowych koncertów nie wyobrażają sobie swoich widowisk bez jej udziału.

Artystka niemal od początku kariery jest na topie, a jej kalendarz jest po brzegi wypełniony koncertami i nagraniami. Od 2011 roku w ostatni dzień roku możemy podziwiać ją podczas koncertów telewizyjnych. Tylko raz zrobiła sobie przerwę – w 2015, po narodzinach córki Bogny.

W tym roku Grzeszczak wystąpi podczas Sylwestrowej mocy przebojów w Polsacie, a w jakich stylizacjach witała Nowy Rok w poprzednich latach? Przypominamy wszystkie sylwestrowe kreacje Sylwii Grzeszczak.

Sylwia Grzeszczak – Sylwester TVN 2019

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2019

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2019

Po latach działalności artystycznej Sylwia zaskoczyła fanów. Na scenie pojawiła się w pięknej kreacji projektu Patrycji Kujawy, która wyeksponowała jej zgrabne nogi. Za nią ciągnął się długi tren. Kreacja ozdobiona była niewielkimi szkiełkami, które cudownie odbijały światło reflektorów. Uwagę przykuwały również długie blond włosy spięte w kucyk.

Sylwia Grzeszczak – Sylwester Marzeń z Dwójką 2018

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2018

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2018

Gwiazda postanowiła zmienić fryzurę i w nowym wydaniu wykonała swoje największe przeboje podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Po grzywce nie było nawet śladu, a w jej miejscu pojawiła się burza loków. Fryzura świetnie wpisywała się w klimat sylwestrowej nocy, podobnie jak kreacja. Tego wieczoru Sylwia na scenie pojawiła się w migoczącym złotym kombinezonie, który bogato zdobiły frędzle. Głęboki dekolt wyeksponował ponętny biust. Całość uzupełniły długie, czarne kozaki.

Sylwia Grzeszczak – Sylwestrowa Moc Przebojów 2017

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2017

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2017

Grzeszczak w Katowicach wykonała dwa hity – Małe rzeczy Tamta dziewczyna. Widzowie byli zachwyceni jej występem, a internauci zaniepokojeni jej szczupłą sylwetką. Tego wieczoru gwiazda wystąpiła w trzech kreacjach – czerwonej, szafirowej i srebrno-czarnej.

Szafirowa sukienka o kroju syrenki eksponowała jedno ramię. Kreacja była wysadzana kamieniami, które mieniły się w świetle reflektorów. Z jednej strony sukienka posiadała długie rozcięcie.

Sylwia Grzeszczak w czerwonym garniturze – Sylwester 2016

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2016

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2016

W 2016 roku fani mieli niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć Sylwię na scenie w czerwonym garniturze, który bogato zrobiły złote, dekoracyjne przeszycia. Wybór stylizacji jest sporym wyjątkiem w kolekcji błyszczących kreacji, w jakich wcześniej i później występowała gwiazda. W tak eleganckim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy, ale trzeba przyznać, że w czerwieni jest jej do twarzy.

Sylwester z Polsatem 2014 – Sylwia Grzeszczak w czarnej sukni

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2014

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2014

W garderobie każdej kobiety nie może zabraknąć chociaż jednej czarnej sukienki. Z podobnego założenia wychodzi Grzeszczak, która w 2014 roku na scenie pojawiła się w długiej, błyszczącej czarnej sukni z odkrytymi ramionami. Efektowna kreacja pięknie mieniła się w świetle reflektorów. Cienki, matowy pasek znajdujący się w talii, nieco przełamał całą stylizację.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Gdyni – 2013 rok

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2013

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2013

Piosenkarka w Sylwestrową noc 2013 roku wystąpiła w dwóch kreacjach. Pierwsza z nich składała się ze złotej marynarki i obcisłych lateksowych spodni, druga natomiast była nieco bardziej kobieca. Gwiazda włożyła sukienkę, której góra z rękawem o długości 3/4 wyszywana była cekinami, a dół stanowiła szeroka tiulowa spódnica. Tak ubrana wyglądała jak prawdziwa księżniczka na balu.

Sylwia Grzeszczak – Sylwestrowa Moc Przebojów 2011

Sylwia Grzeszak - Sylwester 2011

Sylwia Grzeszak – Sylwester 2011

Grzeszczak lubi błyszczeć na scenie, co udowodniła podczas koncertu Sylwestrowego w 2011 roku. Rok pożegnała w długiej, obcisłej kreacji, w całości obszytej srebrnymi cekinami. Jej głowę zdobił luźny kaptur.

Czy Sylwia Grzeszczak wystąpi podczas Sylwestra 2020?

W tym roku Sylwia Grzeszczak wystąpi podczas Sylwestra z Polsatem. Nowy Rok przywita w towarzystwie takich sław, jak Beata KozidrakMandarynaDawid Podsiadło. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00. Będziecie przed telewizorami?


Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2019

Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2019

Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2017

Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2017

Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2017

Sylwia Grzeszczak - Sylwester 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×