Szukaj

Michał Szpak stracił kontakt z rzeczywistością? Ubrał się do „The Voice” jak na imprezę Faszyn From Raszyn

Michał Szpak związek

Michał Szpak związek

Michał Szpak przebrał się za kalmara

Michał Szpak nie raz i nie dwa udowodnił już, że nie boi się eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Na scenie, jego wizerunek szokował od samego początku, stając się zresztą znakiem rozpoznawczym wokalisty. Nie boi się androgynicznych ubrań, maluje paznokcie i uwielbia makijaż – ale tym razem to nie nowy kolor czy wymyślna fryzura sprawiła, że publiczność w The Voice of Poland zdębiała.

Michał pojawił się na nagraniach Przesłuchań w Ciemno w stroju… „kalmara”. Skąd taki pomysł? W przerwie między przesłuchaniami spontanicznie zareagował na propozycję osoby siedzącej na widowni. Podczas krótkiej wymiany zdań, Michał otrzymał „challenge” – żeby przebrać się za owoc morza. W kolejnym dniu nagrań, ku zdziwieniu wszystkich, zaprezentował się przed publicznością właśnie w tym stroju.

Szpak postanowił przyjąć wyzwanie i udowodnić, że jego poczucie humoru i dystans do siebie nie znają granic. Nie da się ukryć, że w gronie starszych od siebie i o wiele bardziej doświadczonych artystów bardzo się wyróżnia, ale tym razem nie chodziło o pokazanie tego, kto jest lepszy – chodziło o zabawę, a to przychodzi Michałowi bardzo naturalnie.

Jak wam się podoba jego odjechana stylizacja? Bez wątpienia na antenie dawno nie było tak oryginalnego przebrania. 😉

Michał Szpak ocenił udział Cleo w „The Voice Kids”. „Nie można powiedzieć, że to dobra zmiana”. A co zdradziła Basia Kurdej-Szatan? [WIDEO]

Michał Szpak zamierza rzucić muzykę? Zagalopował się przed naszą kamerą i wyznał, że chce zająć się czymś innym! [WIDEO]

Fanki Michała Szpaka oszaleją na widok jego czadowych spodni! Na ramówce TVP nikt nie był bardziej wylansowany od niego!


Michał Szpak w przebraniu kalmara na nagraniach do The Voice od Poland

Michał Szpak w przebraniu kalmara na nagraniach do The Voice od Poland

Michał Szpak - The Voice of Poland

Michał Szpak - The Voice of Poland

Michał Szpak w stroju kalmara

Michał Szpak w stroju kalmara

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×