Nominacje do Fryderyków zawsze budzą spore emocje wśród polskich gwiazd oraz fanów muzyki jazzowej, popularnej i klasycznej. W tym roku Fryderyki jak zawsze trafiły do rąk znanych i cenionych artystów, którzy pełnią ważną rolę na polskiej scenie muzycznej. Na gali pojawili się nominowani jak również inni artyści uwielbiani przez widzów. Wśród nich znalazł się fantastyczny kolorowy ptak polskiej sceny – Michał Szpak.
Niestety Szpak nie był jeszcze nominowany, ale wszystko przed nim. Na gali i tak Michał był najpiękniejszy. Gwiazdor do Katowic wystroił się w fioletowy atłasowy zestaw, w którym wyglądał jak Ludwik XVI z Wersalu. Michał dodał także pazura swojej cukierkowej stylizacji czarnym topem z modnym muzycznym printem.
Michał ponownie brylował na ściance, swoim strojem zakasował wszystkie gwiazdy, a jego szare botki na obcasie nie miały sobie równych.
Zobaczcie jaki szyk i elegancja.