Szukaj

HIT! Znamy projekty obłędnych SUKNI ŚLUBNYCH dla Meghan Markle! Jest ich aż 8! Zobaczcie wszystkie!

Meghan Markle suknie ślubne

Suknia ślubna Meghan Markle

Chociaż Brytyjczycy, a wraz z nimi cały świat, wyczekują zaręczyn księcia Harry’ego i Meghan Markle, właśnie do internetu trafiły… szkice sukien ślubnych dla przyszłej księżnej! Magazyn Hello! przygotował dla swoich czytelników (i pewnie dla samej Meghan) nie lada gratkę. Redakcja poprosiła topowych brytyjskich ślubnych designerów o przygotowanie ekskluzywnych projektów kreacji dla Markle.

Niemalże pewny jest fakt, że suknia ślubna Meghan Markle przejdzie do historii i doczeka się tysięcy replik. Historia pokazuje, że projekty, w których najsłynniejsze księżne mówiły “tak” wyznaczyły nowe trendy w modzie ślubnej. Księżna Diana, księżna Kate czy księżna Charlotte z Monako udowodniły, że prosty krój i delikatne zdobienia mogą trafić na szczyty rankingów w świecie mody.

Jakie suknie ślubne dla Meghan Markle przygotowali brytyjscy projektanci? Wśród ośmiu szkiców znajdziemy najbardziej różne propozycje – zdobione koronkami, kryształkami, z długim trenem, głębokim i zabudowanym dekoltem, na jedno ramię, z odsłoniętymi ramionami, aż po szyję… Zanim jednak dowiemy się czy Meghan rzeczywiście skorzystała z którejś z propozycji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jeśli wierzyć plotkom, ślub książęcej pary ma odbyć się dopiero latem przyszłego roku.

Rodzina królewska szykuje niezłe show! Wyciekły szczegóły dotyczące zaręczyn i ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle!

Książę Harry i Meghan Markle mogą oficjalnie trzymać się za ręce, a William i Kate nie! Dlaczego?

Księżna Kate musi polubić Meghan Markle! Królowa Elżbieta II sprytnie to wymyśliła!


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×