Szukaj

Małgorzata Rozenek zadaje szyku w liliowej mini z falbanami. Takimi nogami to grzech się nie chwalić

Małgorzata Rozenek w liliowej sukience

Małgorzata Rozenek w liliowej sukience

Małgorzata Rozenek przywołuje wiosnę swoją najnowszą stylizacją, którą pochwaliła się na Instagramie. Jak wyglądała i co piszą internauci?

Małgorzata Rozenek jest przykładem kobiety, która ma niewyczerpalne pokłady energii. Cały czas w ruchu, realizuje mnóstwo projektów, założyła własną markę odzieży Mrs. Drama, w której zajęła się każdym elementem, żeby zadowolić klientki. Jej ubrania są dopracowane w każdym szczególe. Nie ma pracy, której by się nie podjęła i nie wykonała jej perfekcyjnie.

Przypomnijmy, że oprócz szeroko rozumianej działalności zawodowej, Małgorzata jest także mamą na pełen etat. Wychowuje trzech synów, a jej dzieci są dla niej priorytetem. Wiele uwagi potrzebuje zwłaszcza najmłodszy Henio, ale także Stanisław i Tadeusz wiedzą, że zawsze mogą liczyć na mamę.

Jednym z jej narzędzi pracy są social media, gdzie promuje wszystkie swoje projekty, ale też pokazuje swoją codzienność, więc jest w nich bardzo aktywna. W niedzielę na Instagramie pokazał się w stylizacji, która ma chyba przywołać wiosnę. Zobaczcie, jakie nogi!

Małgorzata Rozenek w liliowej mini. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek po urodzeniu Henia ostro wzięła się za nadprogramowe kilogramy po ciąży. Postanowiła, że połączy utratę wagi z nowym projektem i nakręciła program Rozenek cudnie chudnie, który możemy od kilku tygodni oglądać na antenie TVN Style. Gwiazda pokazuje widzom kulisy swoich zmagań, motywując widzów do tego, żeby zawalczyli o zdrowie i figurę. Nie ukrywa przy tym, że nie zawsze podczas drogi o odzyskanie sylwetki było kolorowo. Jednak było warto, co udowodniła, prezentując ciało na plażach Meksyku, kiedy pojechała z rodziną na długi urlop.

W najnowszym poście na Instagramie Małgorzata Rozenek pojawiła się w odważnej mini. Na zdjęciach i krótkim wideo widzimy, jak świetnie prezentuje się jej odchudzona po ciąży sylwetka. Zadowolona z życia gwiazda chwali się zgrabnymi nogami i wąską talią.

Żyj pełnią życia – napisała.

Post Małgorzaty Roznek jak zawsze wywołał lawinę komentarzy.

  • Super. Ciagle pani aktywna to Henio musi mieć Super opiekunke.
  • Czy ktoś wie skąd buciki i spódniczka ?
  • Pięknisia.
  • Idelanie.
  • Słodko – sypią się komplementy.

A wam jak się podoba najnowsza stylizacja Małgorzaty Rozenek?


Małgorzata Rozenek w liliowej sukience

Małgorzata Rozenek w liliowej sukience

Małgorzata Rozenek w liliowej sukience

Małgorzata Rozenek w liliowej sukience

Małgorzata Rozenek w trenczu H&M by Simone Rocha

Małgorzata Rozenek w trenczu H&M by Simone Rocha

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×