Szukaj

Seksowna Anja Rubik swoją luksusową kreacją rozłożyła na łopatki wszystkie polskie gwiazdy! To jest po prostu Mediolan!

Anja Rubik kreacja Bal TVN 2018

Anja Rubik na Balu TVN jak królowa

Na tegorocznym Balu TVN, pojawiło się mnóstwo pięknych polskich gwiazd, każda z nich świeciła innym blaskiem, nie koniecznie oślepiającym. Tradycyjnie na czerwonym dywanie można było dostać oczopląsu od takiej ilości kobiecego piękna. Jednak niewątpliwie królową Balu Fundacji TVN, została zjawiskowa polska top modelka – Anja Rubik.

Przy modelce takiej sławy, żadna polska gwiazda nie ma najmniejszych szans. Anja zdeklasowała swoje koleżanki w przedbiegach! Modelka pojawiła się bowiem z obłędnej długiej błyszczącej czarnej sukni wieczorowej. Kreacja zachwycała oryginalnym krojem i luksusową tkaniną. Odsłoniła zmysłowe ramiona i dekolt Anji, przekornie przykrywając całe ręce modelki dopasowanymi do ciała rękawami.

Zjawiskowa kreacja Anji Rubik to nic innego jak uwielbiany przez światowe gwiazdy – Yves Saint Laureat! Bezapelacyjnie Anja swoją obecnością podniosła rangę imprezy TVN. Patrząc na jej wygląd, szyk, klasę, elegancję oraz całą stylizację, można pomyśleć, że impreza TVN w 2018 roku odbyła się w Paryżu albo Mediolanie.

Tylko Anja Rubik potrafi tak zawodowo pozować na ściance! Modelka dodatkowo zaprezentowała się w niezwykle zmysłowym krótkim uczesaniu i wyrazistym makijażu. Po prostu Anja nie miała żadnej konkurencji. Ale przecież nie każda polska gwiazda jest modelką światowej sławy.

Jesteśmy zauroczeni lookiem Anji Rubik!

 

Anna Lewandowska w nudnej stylizacji na Balu TVN 2018? Nic bardziej mylnego! Wystarczyło, że zrzuciła marynarkę

Rozpalona do czerwoności Martyna Wojciechowska namiętnie całuje na ściance Przemkiem Kossakowskim! To pierwszy hit Balu TVN 2018!

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]


Czy Anja Rubik jest sexy?

×