Chociaż Anja na czerwony dywan ubrała się w długą kreację, później zdecydowała się zmienić stylizację. Tego samego wieczoru polska gwiazda udała się na ceremonię wręczenia nagród Women In Motion. Rubik wybrała sukienkę swojej ulubionej marki. Modelka ponownie postawiła na czerń, tym razem rozświetloną białymi kropkami. Sięgnęła jednak znacznie krótszą długość i tym samym wyeksponowała zgrabne nogi.
Dopełnieniem stylizacji były wysokie klasyczne obcasy. Kropką nad i wieczorowego looku Anji była srebrna bransoletka i kolczyki. Rubik zdecydowała się na delikatny makijaż, którym podkreśliła swoją fryzurę. Modelka postawiła bowiem na pofalowane włosy.
Czy to kolejna stylizacja, która zauroczy fanów Anji? My w tej kwestii nie mamy nawet cienia wątpliwości.