Cannes 2019. Kreacje gwiazd na ceremonii Women In Motion: Anja Rubik, Eva Longoria, Salma Hayek, Elle Fanning

Cannes 2019

W Cannes wręczono nagrody Woman In Motion. Na ceremonii pojawiła się plejada gwiazd światowego show-biznesu, wśród których błyszczały m.in. Anja Rubik, Eva Longoria, Salma Hayek, Toni Garn, Elle Fanning. Która miała najpiękniejszą kreację?

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 to wydarzenie, które przyciąga gwiazdy nie tylko filmowymi premierami potencjalnych kinowych hitów, ale także wydarzeniami okolicznościowymi. W niedzielny wieczór, oprócz obleganego przez znane osoby pokazu A Hidden Life, odbyła się także gala wręczenia nagród Women In Motion.

Inicjatywa ta ma na celu podkreślenie wkładu kobiet w przemysł filmowy. Od 2015 roku prestiżowe statuetki trafiają w ręce osób, które najbardziej wyróżniają się na tym polu. Wśród tegorocznych laureatów znalazły się: chińska aktorka Gong Li i niemiecka reżyserka Eva Trobisch.

To jednak niejedyne znane przedstawicielki płci pięknej, które pojawiły się podczas gali. Na wydarzeniu nie zabrakło także największych gwiazd światowego przemysłu rozrywkowego. Swoje kreacje dumnie prezentowały Anja Rubik, Eva Longoria, Salma Hayek, Toni Garn, Elle Fanning, Charlotte Gainsbourg, Amira Casar i Julie Gayet.

Kto jeszcze? Zajrzyjcie do galerii.

Zobacz: Cannes 2019. Premiera filmu „A Hidden Life” z udziałem gwiazd: Anja Rubik, Elsa Hosk, Aja Naomi King

Zobacz: Cannes 2019: Elsa Hosk w eterycznej kreacji na miarę Oscarów! Aniołek Victoria’s Secret wyglądał jak ze świata baśni!

Zobacz: Tej kreacji Anji Rubik mogą pozazdrościć największe gwiazdy! To zdecydowanie najlepsza stylizacja Polki w Cannes!


Anja Rubik - Women In Motion, Cannes 2019

Anja Rubik - Women In Motion, Cannes 2019

Eva Longoria - Women In Motion, Cannes 2019

Eva Longoria - Women In Motion, Cannes 2019

Elle Fanning - Women In Motion, Cannes 2019

Elle Fanning - Women In Motion, Cannes 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×