Szukaj

Cannes 2019. Premiera filmu “A Hidden Life” z udziałem gwiazd: Anja Rubik, Elsa Hosk, Aja Naomi King

Anja Rubik, Toni Garrn, Aja Naomi King… Premiera filmu A Hidden Life w ramach festiwalu w Cannes przyciągnęła plejadę gwiazd, które nie zawiodły i zaprezentowały kolejne zjawiskowe kreacje. Która wyglądała najlepiej?
Cannes 2019, niedziela

Festiwal Filmowy w Cannes 2019 trwa już szósty dzień. W tym czasie na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada gwiazd: aktorów, dziennikarzy, reżyserów, ambasadorek różnych marek – w tym L’Oreal Paris. To oni przed obiektywami fotoreporterów zaprezentowali wymyślne stylizacje, przygotowane specjalnie na cieszące się wysoką renomą wydarzenie.

W niedzielę, przed premierą walczącego o Złotą Palmę filmu A Hidden Life, na czerwonym dywanie rozłożonym przed Grand Theatre Lumiere pojawiła się cała plejada gwiazd. Tradycyjnie nie zabrakło osób znanych i lubianych, wśród których warto wymienić m.in.: Toni GarrnAnja Rubik, Elsa Hosk, Kimberley Garner, Hofit Golan, Aja Naomi King, Josephine Skriver,Xi Ming, Helen Bordon, Aishwarya Rai, Josephine Skriver.

Jak się zaprezentowali i w co się ubrali? Zapraszamy do galerii.

Zobacz: Cannes 2019. Przepiękne ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria i Elle Fanning promują WORTH IT STUDIO

Zobacz: Cannes 2019: Magda Boczarska w starej kreacji! Nosiła ją gdy była w zaawansowanej ciąży!

Zobacz: Cannes: Agata Nizińska szaleje ze stylizacjami! Była galowa suknia, teraz czas na trochę seksapilu!


Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?

×