Barbara Pasek poprowadzi galę Mister Polski 2015!

Basia Pasek

Basia Pasek

Basia Pasek prowadzącą Mister Polski 2015

Już 15 listopada poznamy nowego Mistera Polski. Finałową galę poprowadzi dziennikarka Barbara Pasek, którą możemy oglądać w programie TVN „Na Językach”.

Już za kilka dni Rafał Maślak będzie musiał oddać tytuł Mistera Polski w ręce jednego z 14 kandydatów. Wielka gala odbędzie już 15 listpada w warszawskim hotelu Sound Garden. Wybory nowego Mistera Polski poprowadzi Barbara Pasek, związana obecnie m.in. z programem TVN „Na Językach”.

Mam za sobą prowadzenie wielu wydarzeń rozrywkowych, ale to będzie dla mnie coś totalnie nowego – ja jedna i ich czternastu! Myślę, że z tej mikstury może wyjść coś bardzo interesującego. Mam we krwi rozmowy z ludźmi i dowiadywanie się o nich tego, czego nikt dotąd nie wiedział. A że rolą prowadzącej jest przepytanie kandydatów od A do Z, żeby jury mogło wybrać tego jedynego, najlepszego… dopilnuję, żeby tego wieczoru padło dużo niespodziewanej prawdy z ust naszych najprzystojniejszych! – mówi Barbara Pasek.

Który z 14 finalistów zostanie Misterem Polski 2015 i będzie reprezentował nasz kraj podczas tegorocznych wyborów Mister International? Przekonamy się już 15 listopada 2015 r.

Głosowanie na Mistera Internautów 2015 trwa do 14 listopada 2015.

Basia Pasek na pokazie Balmain dla H&M

Basia Pasek na pokazie Balmain dla H&M


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×