Martyna Wojciechowska projektantką mody?! Dziennikarka wypuściła własną kolekcję ubrań

Martyna Wojciechowska zaprojektowała kolekcję ubrań

Martyna Wojciechowska zaprojektowała kolekcję ubrań

Martyna Wojciechowska zaprojektowała kolekcję ubrań

O Martynie Wojciechowskiej od kilku dni rozpisują się media. Wszystko za sprawą jej stanu zdrowia i choroby, na którą zapadła podróżniczka. Tabloidy donosiły, że zaraziła się malarią. Dziennikarka jednak nie potwierdziła tych informacji, ale opublikowała wideo, w którym podziękowała fanom za wsparcie.

Zobacz: Martyna Wojciechowska we wzruszającym nagraniu dziękuje swoim fanom za wsparcie

Pomimo tej niedyspozycji gwiazda nie zwalnia tempa. Dziś na swoim Facebooku pochwaliła się kolekcją ubrań. Okazało się, że pracowała nad nią od dłuższego czasu, ale dopiero teraz udało się dokończyć ten projekt.

Jak na razie w sprzedaży dostępnych jest tylko kilka wzorów, ale Wojciechowska zdradziła, że niedługo pojawią się kolejne propozycje.

No i koniec odliczania! Moja długo wyczekiwania kolekcja ubrań Martyna X LifeStab, o którą pytacie mnie od lat, jest już dostępna. Po tak wielu miesiącach przygotowań aż sama nie mogę uwierzyć, że to już. To tak naprawdę dopiero początek. Już przygotowujemy kolejne, niesamowite elementy kolekcji, dostępne już wkrótce. Zobaczycie je, jak tylko w pełni wrócę do zdrowia, wtedy opowiem Wam całą historię – napisała Martyna na swoim Facebooku.

Ubrania firmowane nazwiskiem podróżniczki to sportowe bluzki, T-shirty i czapki dla kobiet i mężczyzn – wszystko odpowiednie na górskie wyprawy.

Jakie mają ceny? Bardzo przystępne: od 89 zł za czapkę do 159 zł za bluzki. Wobec powyższego nie dziwi nas fakt, że tuż po uruchomieniu internetowej sprzedaży zawiesiły się serwery sklepu.

Z powodu szalonego ruchu padł serwer na stronie sklepu – potrzebna chwila na reakcję. Przez Was, ale i dzięki Wam 🙂 Poinformuję Was jak tylko zacznie działać. M. – napisała na Facebooku Wojciechowska. – Powoli zapraszam… 🙂 Bądźcie cierpliwi, bo czasem serwer będzie się dziś przeciążał. Jak pierwsze wrażenia? M. – dopisała nieco później.

Martyna Wojciechowska na premierze filmu

Martyna Wojciechowska na premierze filmu „Ludzie Duchy”

Martyna Wojciechowska ma nowego partnera

Martyna Wojciechowska zaprojektowała kolekcję ubrań


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×