NewsyMartyna Wojciechowska zachwycona tajemniczym darczyńcą! "Pomaganie jest cool"

Martyna Wojciechowska zachwycona tajemniczym darczyńcą! "Pomaganie jest cool"

Martyna Wojciechowska o tajemniczym darczyńcy
Martyna Wojciechowska o tajemniczym darczyńcy
Milena Majek

07.04.2016 17:47, aktual.: 07.04.2016 19:38

To naprawdę niesamowita historia. Anonimowy darczyńca postanowił wesprzeć Przylądek Nadziei, czy klinikę onkologiczną dla dzieci, w której pomoc zaangażowała się też Martyna Wojciechowska.

Tajemniczy darczyńca, który nie chce się ujawnić, podarował milion złotych! Wiadomo tylko, że jest nim Polak, który zobaczył w telewizji profesor Chybicką i natychmiast postanowił wykonać przelew. Cudownie czyta się takie wiadomości! Piękny gest! Pamiętajcie, że pomaganie jest cool - napisała dziennikarka na Facebooku

Fundacja Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową jest pomysłodawcą Przylądka Nadziei. Warto przypomnieć, że od początku istnienia, czyli od 24 lat, pomogła kilku tysiącom swoich podopiecznych. Zadaniem tej organizacji jest między innymi zakup leków, które nie są refundowane przez NFZ. Ponadto fundacja zajmuje się finansowaniem kosztów terapii pacjentów.

Martyna Wojciechowska od lat wspiera działania organizacji. Jak niejednokrotnie podkreślała, jest to jej największe wyzwanie.

Zaangażowanie w budowę Przylądka Nadziei stało się moją osobistą misją, którą traktuję jak największe życiowe wyzwanie. Pokonanie ciężkiej choroby to zadanie trudniejsze niż zdobycie Korony Ziemi. Dlatego podziwiam wszystkich małych pacjentów i wspieram ich oraz tę akcję całym sercem  

Trzeba przyznać, że anonimowy darczyńca wykazał się niesamowitym gestem. Brawo!

Martyna Wojciechowska pomaga fundacji
Martyna Wojciechowska pomaga fundacji
Martyna Wojciechowska (fot. ONS)
Martyna Wojciechowska (fot. ONS)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także