NewsyMartyna Wojciechowska ukrywa przed córką swój prawdziwy stan zdrowia. Nie chce jej martwić, czy są inne powody?

Martyna Wojciechowska ukrywa przed córką swój prawdziwy stan zdrowia. Nie chce jej martwić, czy są inne powody?

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
Ewelina Buchnajzer

11.03.2016 08:58, aktual.: 11.03.2016 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Końcówka minionego roku była wyjątkowo trudna dla Martyny Wojciechowskiej. W listopadzie gwiazda wydała specjalne oświadczenie, w którym wyznała, że jest osłabiona i zmaga się z chorobą. Od tamtej chwili media rozpoczęły spekulacje dotyczące stanu jej zdrowia. Jeden z tabloidów poinformował nawet, że dziennikarka choruje na malarię. Plotka szybko została zdementowana.

Niedawno podróżniczkę spotkało kolejne życiowe zawirowanie - zmarł Jerzy Błaszczak, były partner i ojciec jej dziecka. Martyna bardzo przeżywa jego odejście i nie potrafi się z nim pogodzić.

Na szczęście stan zdrowia gospodyni programu "Kobieta na krańcu świata" z dnia na dzień poprawia się. Gwiazda wraca do pełni sił. Najważniejsza jest teraz dla niej córka Marysia, która prawie nie zauważyła choroby swojej mamy.

Moja córka nie odczuła mojej choroby. Ufa mi. Jeśli mówię, że jest dobrze i będzie dobrze to tak będzie. Wierzę, że można osiągnąć niemożliwe. Ostatnio mnie zapytała: Mamo, dlaczego teraz tak mało wyjeżdżasz? Zapytałam czy chciałaby, żebym znów podróżowała. Ona na to, że jak wyjeżdżam, to za mną bardzo tęskni, ale rozumie to. Usłyszeć od 8-latki takie słowa to coś niesamowitego - powiedziała w Fakcie gwiazda

Wszystko jednak wskazuje na to, że już niedługo mama z córką wyruszą w niezapomnianą podróż.

Do tej pory nie było takiej woli w mojej córce, ale teraz wydaje mi się, że ma coraz większą ciekawość i niedługo wyruszymy gdzieś razem - dodaje

Oby Martyna szybko wróciła do pełni sił.

Martyna Wojciechowska z córeczką
Martyna Wojciechowska z córeczką
Martyna Wojciechowska z córką
Martyna Wojciechowska z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także