Gwiazdy na koncercie „A wiosna i tak wróci…”: Danuta Błażejczyk, Patricia Kazadi, Rafał Szatan

Koncert Danuty Błażejczyk

Koncert Danuty Błażejczyk

Gwiazdy na koncercie Danuty Błażejczyk A wiosna i tak wróci...: Patricia Kazadi, Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan, Andrzej Rybiński. Zdjęcia z wydarzenia.

Restrykcje spowodowane koronawirusem zostały nieco poluzowane, w związku z tym, można już organizować wydarzenia kulturalne. Oczywiście należy przestrzegać protokołów bezpieczeństwa i ograniczać liczbę uczestników.

W piątek 21 maja odbył się koncert Danuty Błażejczyk A wiosna i tak wróci…, podczas którego wystąpiły gwiazdy.

Gwiazdy na koncercie Danuty Błażejczyk A wiosna i tak wróci… Kto się pojawił?

W piątek 21 maja odbył się koncert, na którym obok gospodyni, Danuty Błażejczyk, pojawiły się gwiazdy: Rafał Szatan, Patricia Kazadi, Andrzej Rybiński, Ludmiła Małecka i dawno niewidziana na salonach Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która zachwycała formą.

Gościnnie zaśpiewała córka wokalistki Karolina Błażejczyk, która zachwycała długimi nogami. Z widowni męża wspierała Barbara Kurdej-Szatan. Zajrzyjcie do naszej galerii.

Kim jest Danuta Błażejczyk?

Danuta Błażejczyk to znana piosenkarka jazzowa, która wyśpiewała wiele przebojów m.in. Concorde, Serce nie jest wyspą samotną, Łagodne światło świtu, Taki cud i miód. Słynie z burzy rudych włosów.

Jest też założycielką i prezes Fundacji Apetyt na Kulturę (FAnK), zajmującej się promowaniem młodych artystów oraz produkcją ambitnych i ciekawych artystycznie przedsięwzięć z dziedziny muzyki, teatru i malarstwa.

Prywatnie jest żoną Andrzeja Błażejczyka, z którym ma córkę Karolinę.

Największą radością jest dla mnie moja rodzina, mąż, córka. Myślę, że bez rodziny człowiek jest ubogi, traci to, co najważniejsze. Dom jest moim azylem, tu odpoczywam i relaksuję się, tu ładuję swoje akumulatory. Rodzina daje mi siłę. Jestem domatorką, ale lubię też ruch, taniec – mówiła w jednym z wywiadów.

Znacie twórczość Danuty Błażejczyk?


Andrzej Błażejczyk, Danuta Błażejczyk, Karolina Błażejczyk

Andrzej Błażejczyk, Danuta Błażejczyk, Karolina Błażejczyk

Karolina Błażejczyk

Karolina Błażejczyk

Danuta Błażejczyk

Danuta Błażejczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×