Simona z „M jak miłość” po latach wróciła na salony. Tak dziś wygląda 79-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w "M jak miłość"

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pojawiła się na koncercie Danuty Błażejczyk. Dawno niewidziana na salonach brylowała w towarzystwie. Jak wyglądała 79-letnia gwiazda?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez wielu jest ciągle kojarzona jako żona Marka Perepeczki, czyli serialowego Janosika. Aktorka w 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Przez 10 lat pracowała w Teatrze Komedia, występowała również w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Największą popularność przyniosła jej rola Simony z M jak miłość. W produkcji po raz ostatni pojawiła się w 2007 roku.

Aktorkę mogliśmy również oglądać m.in. w Nie lubię poniedziałku, Nie ma róży bez ognia czy australijskim serialu Więźniarki. To właśnie kraj na drugim końcu świata się jej kolejnym domem. Wyjechała tam w 1981 roku i pracowała nie tylko jako aktorka, ale również fotograf. Na swoim koncie ma również kilka książek. Jakiś czas temu w mediach głośno było o tym, że spotyka się z 40 lat młodszym mężczyzną. Zapytana wówczas, czy w partnerze szuka Marka Perepeczki, Agnieszka stanowczo zaprzeczyła, mówiąc:

To niemożliwe. On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością. A ja lubię słuchać swojego mózgu. Podpowiada mi, że to są romanse na chwilę, takie, które dodają mi tylko blasku.

Blasku aktorce nie brakuje. Po długiej nieobecności ponownie pojawiła się na salonach i zachwycała wyglądem.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko na koncercie Danuty Błażejczyk. Jak wyglądała?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pojawiła się na koncercie Danuty Błażejczyk. 79-letnia aktorka wyglądała pięknie, uśmiechnięta i w świetnej formie brylowała w towarzystwie. Pomimo upływu lat wciąż kipi seksapilem.

Na wydarzeniu zaprezentowała się w bardzo modnym kombinezonie, który podkreślał jej kobiece kształty. Połączyła go z kontrastującymi ze sobą kolorami – intensywnie zieloną torebką i czerwonymi botkami. Całość uzupełniła biżuterią i ciekawymi okularami przeciwsłonecznymi. Włosy pozostawiła rozpuszczone, zrobiła delikatny makijaż i zachwyciła formą. Czas się dla niej zatrzymał. Zajrzycie do galerii.


Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 2021 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×